M. Verstappenas: manau, kad be problemų būčiau užlipęs ant podiumo (3)

M. Verstappenas: manau, kad be problemų būčiau užlipęs ant podiumo
logo Liepos 06 d. 00:05, Red Bull Content Pool

Pirmosios šio sezono lenktynės itin nesėkmingai susiklostė „Red Bull“ lyderiui Maxui Verstappenui, kuris dėl bolido gedimo iš kovos pasitraukė dar 11-ame rate.

Po lenktynių olandas pripažino, kad kovoti dėl pergalės šansų neturėjo, tačiau, lenktynininko įsitikinimu, būtų be didesnių problemų užlipęs ant podiumo.

„Nesu tikras, kas nutiko bolidui. Mes rasime gedimo priežastį, tačiau tai tikrai nėra tinkamiausias būdas pradėti sezoną.

Startavau išties gerai, tačiau nuo pat pradžių matėsi, kad Bottas yra greitas ir kovoti dėl pergalės didelių šansų neturėjome. Vis tik manau, kad be problemų būčiau užlipęs ant podiumo ir tai būtų puikus sezono startas, tačiau ką tokiose situacijose galima padaryti? Tai yra lenktynės ir kartais tokie dalykai nutinka. Dabar jau nebegalime pakeisti rezultatų“, – kalbėjo M. Verstappenas.


Komentarai (3)
bratka
IP: 048fd36 | 07/06 10:01 Atsakyti
Be problemų... ?
bratka
IP: 048fd36 | 07/06 10:03 Atsakyti
Gaza spaudė kaip blondinė su kablukais
jv
IP: ad2a73d | 07/06 14:08 Atsakyti
Labai gaila is neutralios puses, praktiskai vieninteliai, kurie galejo kazkiek dar pakovoti del 1-os vietos, su kitokia taktika. Po MV pasitraukimo, intrigos neliko, finale tik SC pagyvino reikalus, bet nugaletojas jau buvo aiskus 11-ame rate...
×

TOP naujienos