M. Verstappenas negalvoja apie galimybę kitais metais pereiti į „Mercedes“ (3)

M. Verstappenas negalvoja apie galimybę kitais metais pereiti į „Mercedes“
logo Vasario 25 d. 20:44, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas teigia, kad dar per anksti galvoti apie galimybę kitais metais pereiti į „Mercedes“, jei Lewisas Hamiltonas nuspręstu baigti karjerą.

Britas pasirašė tik vienerių metų trukmės sutartį. „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris išreiškė nuomonę, jog M. Verstappenas būtų pirmas „Mercedes“ kandidatų sąraše, jei L. Hamiltonas nuspręstų nebelenktyniauti F-1.

„Aš nežinau ką Lewisas ketina daryti ateityje. Tad dabar dėmesį esu sutelkęs tik ties savo darbu. Visą dėmesį skiriu šiems metams, nes noriu kuo geriau pasirodyti. Dar tik metų pradžia, su naujais bolidais įveikėme vos kelis ratus. Tad dar per anksti galvoti apie tai, ką darysime kitais metais“, - sakė M. Verstappenas.

Olandas šeštus metus iš eilės atstovaus „Red Bull“ komandai. Pastaroji toliau naudos „Honda“ variklius. Japonų gamintojui iš čempionato pasitraukus metų gale, projektą į savo rankas perims minėtoji „Red Bull“.

„Tai įdomu, bet aš per daug apie tai negalvoju. Mums dabar svarbiausia kuo geriau pasirodyti šių metų sezone. Esu tikras, kad prie variklių projekto dirbs protingi šios komandos žmonės. Žinoma, svarbu, kad „Red Bull“ pavyko susitarti, bet daugiau apie tai nieko negaliu pasakyti.“

„Dabar esu labai ramus, atsipalaidavęs. Noriu visą dėmesį sutelkti šiam sezonui. Man tai svarbu.“


Komentarai (3)
tdm
IP: dbc5501 | 02/27 13:54 Atsakyti
Jo, negalvoja. Pereis negalvodamas.
RSFerrari
IP: 58d430c | 02/26 13:05 Atsakyti
Sapnuoja jis šlapius sapnus kasnakt apie mercedes. Kaip ir visi kiti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas