M. Verstappenas nenorėtų suvienyti jėgų su C. Sainzu? (10)

M. Verstappenas nenorėtų suvienyti jėgų su C. Sainzu?
logo Kovo 28 d. 10:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Be darbo po sezono liksiantis Carlosas Sainzas šiuo metu demonstruoja puikią formą. „Ferrari“ sportininkas savaitgalį laimėjo Australijos GP ir taip dar labiau pasikėlė savo akcijas. Visai neseniai „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris užsiminė, jog tiesiog negalėtų nesvarstyti galimybės susigrąžinti šio ispano paslaugas. Visgi, „Red Bull“ stovykloje jo gali norėti ne visi.

Kaip rašo Nyderlandų žurnalistas Ernestas Knoorsas, suvienyti jėgų su C. Sainzu nenorėtų pastarųjų trijų metų čempionas Maxas Verstappenas. Primename, jog prieš kone dešimtmetį šie sportininkai kartu debiutavo „Red Bull“ dukterinėje „Toro Rosso“ ekipoje, tačiau vėliau C. Saiznui vietos nebeliko, o žiniasklaidoje mirgėjo informacija apie įtemptus sportininkų tarpusavio santykius.

„Sainzo variantas yra gana įdomus. Į situaciją reikėtų žiūrėti plačiau. Reikia prisiminti Christiano Hornerio ir Helmuto Marko kovą dėl valdžios, taip pat „Red Bull“ akcininkus iš Tailando ir Austrijos.

Jeigu Horneris jaučia, kad Maxas ir Josas Verstappenai bei Marko daro jam spaudimą, jis gali sakyti – gerai, imkime kažką panašaus į Carlosą Sainzą. Jei aš jį pakviesiu, turėsiu žmogų, su kuriuo potencialiai galiu tapti čempionu. Jis gali taip manyti, o tuomet išaugtų spaudimas Maxui.

Tikrai nemanau, kad Maxas norėtų turėti Sainzą kaip komandos draugą. Manau, kad čia kalbame ne tik apie vairuotojų porą, bet ir apie politinius dalykus. O žvelgiant politiškai, Horneris neabejotinai yra labai sumanus.

Nemanau, kad Carlosas yra itin realus variantas „Red Bull“. Visgi, tuo atveju, jei Maxas nuspręstų išvykti, pakvietę Carlosą jie turėtų labai gerą vairuotoją. Toks sprendimas galėtų paskatinti Maxo tolimesnius įvykius. Taigi, tai tikrai įtemptas sezonas visomis prasmėmis“, - kalbėjo E. Knoorsas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 56ef14d | 03/28 12:28 Atsakyti
O čia ne tas lenktyninkas, kuris sakė, kad jam nesvarbu, kas bus jo komandos draugas.
F-Fanas-1
IP: 031e2ea | 03/28 11:44 Atsakyti
eiti i RB gali tik savizudis, arba kuriam jau xp viskas. Saizas dar turi sansu kur isitvirtinti kaip NR vienas pilotas
maxpower
IP: a5454a0 | 03/28 12:35 Atsakyti
mariusis
03/28 12:28

O čia ne tas lenktyninkas, kuris sakė, kad jam nesvarbu, kas bus jo ... skaityti daugiau

Tas pats bet čia yra olandų žurnalisto nuomonė. Kam skaityt straipsnį kai užtenka perskaityti antraštę:)
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/28 11:39 Atsakyti
dabar idomu kiek kas bus nusiteikes laukti kol mersai pasirinks. viskas nuo to priklausys. jei mersai ima ta jauna, o del ver isejimo ramu, tada alonso automatiskai pasiklausia red bull ir gaves atsakyma, kad ver jo nenori, pasirasineja pratesima su aston. sainz uzklausia red bull ir jei ne, pabrukes uodega eina i degraduojancia sauber. senis marko turi apsispresti ar sainz ar lawsonas ar pasilieka pereza dar metams.
Rokas!
IP: c53cd9d | 03/29 08:53 Atsakyti
mariusis
03/28 12:28

O čia ne tas lenktyninkas, kuris sakė, kad jam nesvarbu, kas bus jo ... skaityti daugiau

Tas pats, o kur jis dabar pasakė priešingai?
Hm
IP: 888bc75 | 03/28 11:50 Atsakyti
M. Verstappenas ar gal labiau J. Verstappenas? Jei nenori kad Jos ir Sainz Sr vienas kitą perplėštų garaže, tai geriau tegul Carlos net nesvarsto. O šiaip Horneris vėl pajuto žiniasklaidos trūkumą savo kieme, tai nusprendė atvert burną. Turėdamas tam tikrą neliečiamybę (nes dar jo niekas neišspyrė lauk), vėl jaučia kad gali kalbėt beleką ir belekur, kol Hemult vėl nepagrasins išeiti su Maxu į Mercedes ar dar kur xDDD bet dėl vieno sezono imt Sainz... Nelabai apsimoka, nebent jei nori savo dabartinį čempioną išstumt lauk anksčiau nei baigiasi kontraktas
Hm
IP: 888bc75 | 03/28 11:52 Atsakyti
F-Fanas-1
03/28 11:44

eiti i RB gali tik savizudis, arba kuriam jau xp viskas. Saizas dar tu... skaityti daugiau

Jis labiau gal laukia Audi atėjimo, kuris deja ne kitais metais dar. Aišku, sezoną nelenktyniauti nebūtų geras variantas, bet kitose komandose 2025 jis galėtų nebent tik būt antru pilotu, kad ir kaip gaila.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983