M. Verstappenas: nepadariau nieko blogo (23)

M. Verstappenas: nepadariau nieko blogo
logo 2016 Liepos 24 d. 18:03, Red Bull/Getty Images
Po Vengrijoje įvykusių F-1 lenktynių „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas teigė, kad varžybų metu gindamasis nuo Kimi Raikkoneno atakų jis nepadarė nieko blogo.
Antrame posūkyje bandydamas lenkti varžovą minėtasis K. Raikkonenas kliudė tuo metu priekyje važiavusio M. Verstappeno bolido galą ir taip apgadino savo automobilio priekinį sparną.
Suomis radijo ryšiu skundėsi komandai dėl „Red Bull“ piloto veiksmų trasoje.
„Jis pasuko į dešinę. O kai aš bandžiau jį lenkti, jis pasuko į kairę. Jis apgadino mano ... sparną“, – radijo ryšiu komandai sakė K. Raikkonenas.
„Jeigu jis nenustos judėti pirmyn ir atgal, mes susidursime. Aš pirmas pasukau ir tik tada jis pasuko. Tai nesąžininga.“
Po lenktynių M. Verstappenas teigė, kad gindamas poziciją nepadarė nieko blogo.
„Girdėjote kaip Kimi kalbėjo radijo ryšiu. Gerai. Ne, aš nematau tame nieko blogo. Manau, kad viskas buvo sąžininga“, – teigė M. Verstappenas.
„Pasukau tik kartą. Bus keista, jeigu teisėjai nuspręs man skirti baudą. Mačiau, kad jis atvažiuoja. Jis pasielgė tikrai optimistiškai. Pasukau į vidinę posūkio dalį tam, kad jis stabdytų. Jis užblokavo priekinius ratus ir kliudė mano bolidą. Tokių incidentų pasitaiko.“
Po varžybų K. Raikkonenas toliau neslėpė savo nepasitenkinimo.
„Ne man spręsti ar jis pasielgė teisingai, ar ne. Esu matęs kaip skiriamos baudos pilotams už mažesnius nusižengimus. Tad pažiūrėsim koks bus sprendimas“, – sakė K. Raikkonenas.
„Esu nusivylęs, nes negalėjau jo aplenkti. Buvome greiti, tačiau čia ne ta trasa, kurioje galima nesunkiai aplenkti varžovą.“
[gallery id=1204 rand=rand]

Komentarai (23)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 07/27 17:49 Atsakyti
raikonenas turėtų būt praspirtas į haaasą, kaip ruskis į torosą. bet visi žinom, kad fijatas visada teisus, reiškia, ferstapenas kaltas.
Misiulis
| 07/25 02:34 Atsakyti
Patikslinsiu ka rasiau praeitam poste. Tada skubejau ir neaiskiai isdesciau minti. Taip, mano nuomone Maxas nekaltas incidente kur Kimis pazeide sparna. Gal kitaip teisinu Maxa nei Xtremez, bet teisinu. Tuo tarpu kaip ir iXsas - manau, kad Maxo elgesys T1 buvo nesvarus. Taip velai blokuoti varzova ne tik kad neleidziama pagal taisykles, bet ir gana pavojinga.
iXsas
| 07/24 22:53 Atsakyti
Kai Kimis nusilauze sparna, kaip ir nieko blogo nebuvo. Bet kai Max'as stabdymo zonoj keite trajektorija ir suomis noredamas isvengti susidurimo vos neisleke is trasos...toje vitoje net D. Coulhardas komentuodamas varzybas suabejoje ar jaunasis olandas tinkamai elgesi.
YZF
| 07/24 22:33 Atsakyti
Misiulis> krypties keitimas yra trajektorijos keitimas o ne bolido judesio pokytis trasos krastu atzvilgiu. Kaip ir minejau, pagal taisykles, trajektorija jis pakeite viena karta (kai lindo i vidu, i kaire). Viskas. Teisejai ta pati mate ir ta pati suprato. O jus galit varyti i pievas kiek tik norit, bet cia jau jusu problema.
Zeto
| 07/24 22:22 Atsakyti
kai zaidzia su kompu ef viena, tada taip elgiasi visi
Sajan Button
| 07/24 21:59 Atsakyti
Vaikams turetu uzdrauti F1 lenktyniauti, vaikas neko nepadare blogo matomai suzvaigzejas na.
Misiulis
| 07/24 21:54 Atsakyti
Šioj situacijoj esu labiau už Maxą, nors YZF viską prešingai aiškini. Pradėsiu nuo to, kad teisėjai net nesvarstė šio incidento, nes Verstappenas kai keitė trajaktoriją pirmą kart, t.y. iš vidaus ėjo link išorės, jis ten darė labai nežymiai ten įleisdamas Kimį, o ne blokuodamas Kimio ten įvažiavimą. Todėl tas pirmas pasukimas link išorės ir nebuvo trajaktorijos keitimas, nes išorėj buvo palikta vietos, tuo tarpu neva antras trajaktorijos keitimas buvo jau ne kiek gynyba, kiek tiesiog jau sukimas į posūkį. Bet antras epzidoas, kur Kimis skubdėsi, tai nelabai gražus, nes jis tikrai keitė kryptį stabdymo zonoj, kas nėra švaru.
Karolis_S
| 07/24 21:28 Atsakyti
butono penalty nieko bendro su verstapenu neturi. nekiskit nesamoniu cia i eteri.. o Verstapenas taisykliu nepazeide. FIA reikia isaiskinti taisykles geriau, nes kas kaip nori tas taip interpretuoja jomis.
Darius Juodis
| 07/24 21:24 Atsakyti
Snarglius sugadino kimiui visas lenktynes ir tiek.ir net ne viena karta jis kryptis keite, o tai padare du kartus. Tik vietoj kimio buciau nestabdes, lindes i vidine trajektorija ir neses snargliu is trasos.
skripas
| 07/24 21:07 Atsakyti
Yzf idiotmati eik pasiskaityk taisykles jis netik keite 2 kart bet ir vieta jo keitimo buvo stabdymo zonoj bet nesme FIa taisykles galioja tik tam tikrose vietose PVZ. Buttono penalty absoliutus cirkas
×

TOP naujienos