M. Verstappenas: neturiu ketinimų išeiti iš „Red Bull“ (2)

M. Verstappenas: neturiu ketinimų išeiti iš „Red Bull“
logo Gegužės 31 d. 08:38, Red Bull Content Pool / Getty Images

Sausio mėnesį Maxo Verstappeno kontraktas su „Red Bull“ buvo pratęstas iki 2023 metų, t.y. komandoje, kurioje olandas iškovojo 8 pergales ir 31 kartą finišavo prizininkų trejete, jis praleis mažiausiai aštuonis sezonus.

Maxas yra neabejotinas „Red Bull“ komandos lyderis, jam komfortiška šiame kolektyve, todėl jaunasis pilotas leidžia suprasti, jog jis nėra linkęs išsiskirti su šia ekipa ir artimiausioje ateityje.

„Taip, aš pasilieku „Red Bull“ ir aš neturiu jokių ketinimų kur nors išeiti, - pareiškė M. Verstappenas Olandijos radijo stoties „Radio 538“ eteryje. – Jei aš toliau teisingai stebėsiu save ir palaikysiu gerą fizinę formą, tai galėsiu „Formulėje-1“ lenktyniauti iki 40 metų“.

Kalbėdamas apie tai, kaip jam pavyksta sportinę formą palaikyti dabar, kai sezono pradžia atidėta keliems mėnesiams, Maxas paaiškino: „Gaila, kad tiek daug lenktynių buvo atšauktos, bet tokioje situacijoje kiekvienas stengiasi daryti viską, ką gali. Mano asmeninis treneris yra čia, Monake, todėl aš nesusiduriu su ypatingais sunkumais.

Aš nuolat palaikau reikiamą formą, kadangi niekada negali žinoti, kada teks sėstis prie sportinės mašinos vairo“.

Kai Maxo paklausė, ar turi jis šiemet šansų pakovoti dėl pasaulio čempiono titulo, olandas atsakė: „Tai būtų labai šaunu ir mes, žinoma, įdėsime visas pastangas. Beje, po žiemos bandymų Barselonoje aš dar nepilotavau, todėl teks dar palaukti“.


Komentarai (2)
pergalingas
| 05/31 15:11
Kur matai zodi "dar" ? Praleis maziausiai 8 sezonus red bull sudetyje ... kalba eina isviso ... biski teksto suvokimas ne kazka
AMG PETRONAS
| 05/31 10:38
Kontraktas pasirašytas iki 2023 o lenktyniaus dar mažiausiai 8 sezonus? Mmm intresting
×

TOP naujienos