M. Verstappenas: nuo „Mercedes“ atsilikome labai daug (2)

M. Verstappenas: nuo „Mercedes“ atsilikome labai daug
logo Spalio 25 d. 20:05, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas finišavo trečias Portimao, beje, su dideliu pranašumu prieš likusius varžovus. Komentuodamas lenktynes, „Red Bull“ pilotas pažymėjo, kad „Mercedes“ sportininkai buvo labai greiti, todėl kovoti su jais jis nepajėgė.

Maxas Verstappenas: „Pirmuose ratuose sukibimas su trasa buvo labai prastas ir aš stengiausi išvengti nemalonumų, bet turėjau nedidelį kontaktą su Sergio Perezo mašina - jis nepaliko man vietos, taigi, iš esmės, jis išlėkė iš trasos dėl savo kaltės.

Po to pradėjo lynoti, aš paprasčiausiai stengiausi išlaikyti mašiną trasos ribose, kol viskas nesistabilizuos. Perėjus prie vidutinių padangų, pajutau, kad jos puikiai laikosi trasoje iš karto išvažiavus iš boksų ir net nežinau, kaip man to pavyko pasiekti.

Toliau aš važiavau „pats sau“, rodžiau gana gerą tempą, bet atsilikimas nuo „Mercedes“ buvo labai didelis ir nieko padaryti nebuvo įmanoma. Be to jie važiavo su kietosiomis padangomis, kurios nėra labai efektyvios - mano nuomone, vidutinės buvo daug geresnės. Bet jei aš būčiau startavęs su tokiomis padangomis, tai vėliau neišvengiamai būčiau praradęs daug laiko su kietųjų komplektu.

Bet kokiu atveju, neabejoju, kad finišavau toje vietoje, kokioje ir turėjau“.


Komentarai (2)
Senas_Kareivis
IP: 7d258a5 | 10/25 20:36 Atsakyti
Nu jei jam geltonos gerai laike nuo pradziu, tai kaip merc su 30 ratu senumo geltonom iveze 0.3 sec jam su naujom keleta ratu is eiles.
Klepsidra
IP: 1233286 | 10/25 20:18 Atsakyti
yep. nepaliko vietos Perezas. labai lauksim radio trydos, kai pats taip iskaltas bus. to ir palinkekim.

del performance prisiminkim sita (tai nera Verstappeno kalte as such - jis niekada nesake, kad party mode pades ir ziurejo skeptiskai)
Pole position will be possible for Red Bull once the FIA bans 'party mode' engine settings.
That is the view of Dr Helmut Marko, after Max Verstappen once again qualified behind the two Mercedes in Barcelona.
When asked about reports that only one engine setting will be allowed from the next race at Spa onwards, the Red Bull official said: "It's good for us.
"Even pole position will then be possible for us. In Barcelona we lost half a second to Mercedes because of the party mode, and at Spa it would have been eight tenths.
"We improve every weekend in the chassis area, so Mercedes are getting closer and closer. That's why I believe we will be on par with Mercedes in qualifying as well in Belgium," Marko told Auto Bild.
×

TOP naujienos