M. Verstappenas nusipirko lėktuvą (34)

M. Verstappenas nusipirko lėktuvą
logo 2020 Lapkričio 21 d. 11:31, Mig Hight

Pagrindiniams „Formulės-1“ asmenims yra visai normalu turėti asmeninius lėktuvus, nesvarbu, ar tai būtų komandos vadovas, ar garsus lenktynininkas. Pavyzdžiui, dabar tokią transporto priemonę įsigijo Maxas Verstappenas.

Olandijos tinklalaidėje „Mic High Club“, skirtoje aviacijai, pasirodė informacija apie tai, kad „Red Bull“ lyderis nusipirko gana rimtą verslo klasės lėktuvą „Falcon-900EX“, kuris anksčiau priklausė žinomam milijardieriui Richardui Bransonui, „Virgin Group“ savininkui.

Kalbėdami apie tai, tinklalaidės autoriai svarstė: „Žodžiu, dabar šis lėktuvas priklauso Maxui. Bet jis nebus perdažytas „Red Bull“ spalvomis, kadangi tai ne komandos, o asmeninis Verstappeno lėktuvas“.

„Falcon 900“ lėktuvus gamina Prancūzijos „Dassault Aviation“ kompanija nuo 1984 metų, o modelis 900EX su padidintu iki 8340 km skrydžio ilgiu rinkoje pasirodė 1996 metais. Bransono kompanijos aviaparke šis lėktuvas, kuris vadinosi „Galactic Girl“, dirbo daugiau nei 10 metų.

Naujo tokio lėktuvo kaina priklausomai nuo komplektacijos versijos yra maždaug 45 mln. JAV dolerių, o 20-ties metų senumo egzemplioriai parduodami vidutiniškai po 10 mln., todėl galima nuspėti, kad Maxui šis pirkinys kainavo ne mažiau kaip 20 milijonų.


Komentarai (34)
Rasak
IP: 8c6f269 | 11/24 10:42 Atsakyti
ddt klounas be pudros, išsiaiškinta...
ddt
IP: 21ec4ad | 11/24 07:46 Atsakyti
OK, gerai gerai, stresas kad aš būsiu išvilktas į dienos šviesą, mane jau pradeda slėgti. Papasakosiu visą teisybę. Gimiau ir augau Fabijoniškėse, Vilniuje. Spardžiau kamuolį vietiniame stadijone, labai mėgau ddt muziką, bet čia taip ir nepritapau. Dėl to sėdau į savo žiguliuką ir išvažiavau į Ispaniją skint apelsinų. Viskas būtų buvę gerai, bet šeima pabiro, kai žmoną pradėjo birbinti jauni ir energingi ispanų eržilai. Savaime suprantama, buvo skyrybos, daug streso, todėl aš tokio šlykštaus charakterio, ir čia forume nelabai spindžiu manieromis. Nusprendžiau, kad viską reikia pradėti iš naujo, susiradau darbą Belgijoje, Briuselio raudonų žibintų gatvėje (Rue d'Aershchot jei kas nežinojot, užsukit, labai miela vieta). Ne, jūs suklydot, aš ten tik apsauginis. Na o dienomis taip, jei lieka pinigų, traukiniu važiuoju į Verviers (ne autobusu, čia gerbiamas Linkėjimas vėl truputį suklydo, tik iš ten iki Francorchamps einu pėsčias nes taip taupiau). Arba važiuoju į Zaventem oro uostą žiūrėti kaip skraido lėktuvai. Ir taip jau pastaruosius 7 metus. Iš čia mano gilios žinios apie F1 ar aviaciją. Taip, mano gyvenimas pilkas, plokščias ir smirda kaip nublizgintas klerko kelnių užpakalis, ir absoliučiai niekam neįdomus, lygiai kaip neįdomu kam būtų skaityti anonimkes, mėtančias fake news apie tai, kad Klepsidra jau gauna išankstinę pensiją, ar rasak turi teistumą, ir skleidžiančias abejones, kad koks AF1 visai gali būti ne visų savo vaikų tėvas. Nu koks kam kieno skirtumas? Apie save aš dar ne tokių dalykų esu skaitęs kurias žmonės savo vardais pasirašinėja, aš nebekalbu apie anonimkes :) Menkystų ir paskalų skleidėjų visada buvo ir visada bus, ypač kai šiame forume lengvai galima bandyti pasislėpti po anoniminiu komentaru. Nuo to aš blogiau nemiegu. Ką dar papasakot? :)
p.s.
Nustebsiu jei kas visą šitą bs apskritai skaitė, kaip ir visą tą, kuris žemiau :)
Rasak
IP: 8c6f269 | 11/23 22:08 Atsakyti
ddt
11/23 20:27

Pasibarstyk aliuminio pudra, jeez, jei taip į galvą imsi kiekvieno lietuviškai be klaidų nemokančio rašyti anonimėlio iš prestižinių fobijoniškių džioukus.

Paprastai, cirke, klounai sudomina žiūrovą, bet tu, turbūt, tik klouno vizažistas? Ai, ai, ai... O ankstesniais laikais, tai aliuminį zulindavo dildėmis... Matyt, iš turtingų tėvelių šeimynėlės kilęs, kritęs iki klouno be pudros ir dabar beliko intikas... Esi apgailėtinas parazitas, ūkininkai /ės, paprastai, tokius traiško dirvoje...
ddt
IP: 21ec4ad | 11/23 20:27 Atsakyti
Pasibarstyk aliuminio pudra, jeez, jei taip į galvą imsi kiekvieno lietuviškai be klaidų nemokančio rašyti anonimėlio iš prestižinių fobijoniškių džioukus.
Rasak
IP: 8c6f269 | 11/23 16:29 Atsakyti
maxpower
11/23 08:21

Tau šiaip viskas gerai?

Išlindo dar vienas klounas, ddt kompanionas... Tai, ką, abu į cirką?
Rasak
IP: 8c6f269 | 11/23 16:28 Atsakyti
ddt
11/23 07:25

Tu dar neparašei skundo? :) Tau nepaprastai gerai sekasi du dalykai - tikėti kliedesiais ir rašinėti skundus ar užklausimus. Go ahead, čia ne Kinijos ambasada, nes anie gal humoro nesuprato. Pralinksmink nors kažką.

O tau ne metas į cirką? Tikras klounas. Kaip ten skolandytuvai Telšiuose? O kaip Briuselyje, patiko? Susisiekimo min. klerkas? Jau dabar jaučiu kaip nuo tavęs smirda...
maxpower
IP: a01c000 | 11/23 08:21 Atsakyti
Rasak
11/22 16:26

O, žiūriu, ddt vėl eteryje neršia... Tai, kaip ten buvo su sklandytuvais Telšiuose, Susisiekimo min. klerku ir Briuselyje? Pralobai, parazite? Tai lauk iš portalo, parazite... Eik kgb'istinei ir briuselinei Grybei laižyt... Kad tave, kur "bedarantį" sutrauktų...

Tau šiaip viskas gerai?
ddt
IP: 21ec4ad | 11/23 07:25 Atsakyti
Rasak
11/22 22:54

Taip, ddt, prisiimk atsakomybę už savo rašliavas, parazite...

Tu dar neparašei skundo? :) Tau nepaprastai gerai sekasi du dalykai - tikėti kliedesiais ir rašinėti skundus ar užklausimus. Go ahead, čia ne Kinijos ambasada, nes anie gal humoro nesuprato. Pralinksmink nors kažką.
Rasak
IP: 8c6f269 | 11/22 22:54 Atsakyti
Taip, ddt, prisiimk atsakomybę už savo rašliavas, parazite...
ddt
IP: 21ec4ad | 11/22 19:26 Atsakyti
Galvojau jau nemažai čia mačiau keistų komentarų, bet tokių - dar neteko. Made my day :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas