M. Verstappenas pakoregavo savo šalmo išdažymą

M. Verstappenas pakoregavo savo šalmo išdažymą
logo 2022 Sausio 27 d. 21:22, Red Bull Content Pool

Pernai pirmą kartą tapęs F-1 čempionu, Maxas Verstappenas nusprendė naują sezoną pasitikti su naujai išdažytu šalmu.

Praėjusiais metais „Red Bull“ lenktynininkas iškovojo pirmąjį čempiono titulą po visą sezoną trukusios dvikovos su Lewisu Hamiltonu, kuri Abu Dabyje, paskutiniame sezono etape, baigėsi tik paskutiniame lenktynių rate. Ir nors vis dar kyla ginčų dėl lenktynių direktoriaus elgesio finalo metu, M. Verstappenas ir „Red Bull“ neleido, kad taip aptemdytų jų sėkmės akimirkų.

Dabar, kai iki 2022 m. sezono pradžios liko vos keli mėnesiai, M. Verstappenas atnaujino savo šalmo dizainą, kad ne tik sau, bet ir kitiems primintų apie praėjusių metų sėkmę.

Olandas atsisakė raudonos spalvos, kurią jis naudojo praėjusiais metais, ir savo šalmą papuošė aukso spalva, kuri puošia ne tik priekį, bet siekia ir liūtą, esantį šalmo viršuje.

Be to ant šalmo spoilerio atsirado skaičius 1, nes olandas nusprendė šiemet atsisakyti sau įprasto numerio 33 ir naudoti čempionui priklausantį Nr. 1.

M. Verstappeno pageidavimu, ant šalmo galinės dalies atsirado pasaulio čempionato žvaigždė, kuri nuolat jam primins apie 2021 m. triumfą.

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066