M. Verstappenas pasirinko „Red Bull“ ne dėl vietos F-1 rikiuotėje (9)

M. Verstappenas pasirinko „Red Bull“ ne dėl vietos F-1 rikiuotėje
logo 2014 Gruodžio 05 d. 17:08, Pirelli
Maxas Verstappenas pripažino, kad „Red Bull“ jaunųjų lenktynininkų programos pasirinkimą lėmė ne vieta „Formulėje-1“, bet „Mercedes“ komandos dėmesys greitam rezultatui.
Vasarą jaunasis olandas rinkosi tarp dviejų F-1 lyderių ekipų, o galiausiai parašą suraitė ant „Red Bull“ pasiūlyto kontrakto. Kitąmet buvusio lenktynininko Jose Verstappeno sūnus debiuotus „Toro Rosso“ gretose ir taps jauniausiu visų laikų F-1 pilotu.
„Na, turėjome šiek tiek kalbų su „Mercedes“, su Toto Wolffu ir Niki Lauda. Tai buvo tikrai gerai, draugiški pasikalbėjimai, bet nieko rimto“, – tvirtino M. Verstappenas.
„Mes tik kalbėjomės, kas galėtų būti, bet galiausiai rimtai bendravome su „Red Bull“, su kuria palaikome ryšį nuo 2010 m., kai dar lenktyniavau kartingais.“
„Žinoma, pabaigoje derybų jie man pasiūlė vietą F-1 rikiuotėje, o tai pasidarė labai įdomu. Visgi tai nebuvo priežastis, nulėmusi mano apsisprendimą. Tiesiog buvo jausmas, kur turėjau eiti. „Mercedes“ koncentruojasi pergalėms F-1 šiuo metu, o „Red Bull“ turi jaunimo programą“, – kalbėjo olandas.
M. Verstappenas taip pat teigė, kad jo tėčio Joso patirtis parodė, jog geriau karjerą pradėti nuo silpnesnės komandos.
„Visada norėjau čia būti. Manau, kad labai gerai pradėti nuo tokios komandos kaip ši. Komanda lyderė gali tave pražudyti. Jeigu pažiūrėsime į mano tėtį, tai gali greitai pasikeisti.“

Komentarai (9)
evbi
| 12/05 23:27 Atsakyti
Sub7> Sutinku. Ypač įstrigo epizodas, kai Verstappenas 2001 Interlagose ne tik Arrowsus, bet ir pirmavusį Montoją už ausų iš bolido ištraukė vidury trasos: https://www.youtube.com/watch?v=-fIXiuEyiNU O Minardžius taip truktelėje Verstappenas smarkiai, nulį taškų pelnydamas ir nuo ne visą sezoną lenktyniavusio komandos draugo naujoko pasikraudamas, kad Minardžiai nutarė kito traukėjo už ausų ieškot 2004 sezonui...
SmOg3R
| 12/05 23:01 Atsakyti
Būkim biedni bet teisingi. Nesergu už RB, bet tai ko gero labiausiai lanksti ir geriausiai prie aplinkybių prisitaikanti komanda iš visos rikiuotės. Net ir turėdami apgailėtiną Renault variklį bei uždraudus spec variklio Q3 reguliavimus, apipučiamą difuzorių, lanksčius sparnus bei eilę kitų jiems palankių inovacijų, komanda visdar užtikrintai yra antra konstruktorių įsk.
Sub7
| 12/05 22:08 Atsakyti
Tas grybas Verstappenas savo laiku Arrows ir Minardi uz ausu trauke ir gan padoriai atrodydavo (2003 dziustancioj trasoj uzfiksuotas P1 kvaloj, berods Prancuzijoj) ir LMP2 klasej LeMana laimejes, o kad Bennetone buvo prastesnis uz MSC tai neturetu but big surprise. Siaip jau pacio MSC zodziais vienam interviu, kad Josas yra most underrated driver ever, reiktu patiket. Nebent galvos prisiutos.
Paganinis
| 12/05 21:12 Atsakyti
Nepainiokit tėvo ir sūnaus. Genijų vaikai būna daunais ir idiotų šeimose gimsta genijai. Palaukime rezultatų ir tada pamatysime kaip ir kas. Tai, kad labai jaunas - nesuteikia mums teisės stumti ant jo. Gal po metų, gal po penkių iš šio piloto gausis čempionas, arba ne. Tačiau kol neparodė ką gali - nereikia jo laikyti kvailesniu už save. Bet kuriuo atveju šis veikėjas tobuloje padėtyje. Jei rodys gerus rezultatus - visi liaupsins ir aiškins koks tai talentas, o jei bus visiškas loozeris - viską bus galima nurašyti jo amžiui. Taigi kantrybės ;)
MS is da best
| 12/05 20:24 Atsakyti
evbi>nu nevaryk ant vertapeno jaunojo, gi dar tik piemuo, gal kazkas gausis is tolimoja ateityje,o del senojo verstapeno, tai pz vien jo pavarde isgirdus ima juokas.
prisimenu, kai shumis sitam grybui benetone po 1sekunde rate kraudavo kol tas po pievas vazinedavo, tai tas pradejo pezet vos ne protingo ir zitkos stilium, prisigalvodamas visokiu teorijum, tada viena kart apsikeite bolidais su misha, tai tas klounas su shumio bolidu ant pirmo posukio supiso bolida:))))paskuj kaip ir irvinais ejo kitos komandos gelbet, but lyderiu:)))))))
Tech
| 12/05 19:40 Atsakyti
Jis matai galeo rinktis Mercedesa arba RBR, bet kadangi "lyderes zudo talentus", tai mat "pasirinko jis" RBR. na nieko. ilgai tikiuosi sitas piemuo cia neuzsibus, ir eis ziuret su teciu ant sofutes per Pc senus "gerus" tecio pasirodymus :)
evbi
| 12/05 19:16 Atsakyti
speedy> Komentavimo būdas, kai kreipiamasi į publikacijos herojų, atsakymo nesitikint, nėra retas reiškinys virtualioj erdvėj. Tai tm tikra ironizavimo forma, tad be reikalo viduriuoji, jei apie tokią nesi girdėjęs :) Aš komentuoju Maxo tėvo važiavimą, kuris buvo gaidiškas, kad ir kaip bežiūrėsi. Jei nesi matęs jo važiavimo, tai nereiškia, kad nematę ir kiti :) Nu, o dėl Maxo, tai tik nuojauta tokia, kuri mane retai paveda. Dar nematėm, kaip jis važiuoja. Tiesa, meluoju, kartą jau matėm, kai lygioj vietoj atbulinės pavaros nerado (žr. video nuo 1:15 min.) ir bolidą sudaužė, 15 km/h greičiu važiuodamas (žr. video nuo 1:35 min.): https://www.youtube.com/watch?v=HYlBeawGn6s Nu, o jo tėvo "triukų" trasoj irgi pilnas youtubas, pasižiūrėk, jei nematęs... :)
speedy
| 12/05 18:51 Atsakyti
Ei evbi, a tu cia bandai su Maxu per f-1.lt komentarus asmeniskai pasikalbet???? :))))) kazi ka tu tokio cia paveldejai, bet kad ne prota, tai faktas... Tu gal palauk bent ateinanciu poros sezonu, o tada jau snekek kazka, nes tai bus rimciau ir logiskiau, nei darai dabar...
evbi
| 12/05 17:55 Atsakyti
Maxai, tu gal geriau nesiūlyk žiūrėti į tavo tėtį. Nebent jauti mazochistinį malonumą, kai žiūrima į nevykėlio nuolatinius spinus ir crashus. Nuojauta kužda, kad ir tu kažin ar kažką geriau paveldėjai, nes nelabai buvo ką gero paveldėt... :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas