M. Verstappenas: pergalės Monzoje teko ilgai laukti

M. Verstappenas: pergalės Monzoje teko ilgai laukti
logo Rugsėjo 11 d. 19:00, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas su „Red Bull“ iškovojo penktąją pergalę per paskutinius penkis GP etapus, tačiau pergalę klasikinėje itališkoje trasoje iškovojo pirmą kartą.

Maxas Verstappenas: „Mes puikiai nuvažiavome lenktynes Monzoje. Buvome greičiausi su visų sudėčių padangomis ir gerai, kad jų degradacijos lygis čia buvo nedidelis. Žodžiu, mašina veikė puikiai ir aš be problemų kontroliavau atotrÅ«kį paskutinėje distancijos atkarpoje.

Gaila, kad varžybų pabaigoje trasoje pasirodė saugos automobilis, o restarto taip ir neįvyko, bet mums tai eilinį kartą buvo labai sėkminga diena.

Viskas prasidėjo nuo to, kad pavyko gerai startuoti, bet problemų įveikiau pirmuosius posÅ«kius ir greitai įėjau į reikiamą ritmą. Visas lenktynes pavyko gerai dirbti su padangomis, apskritai, pilotuoti buvo smagu, nors šiandien ir buvo karštoka. MÅ«sų komandai tai buvo puiki diena.

Aš pirmą kartą laimėjau lenktynes Monzoje, laukti šios pergalės teko labai ilgai ir pagaliau mes užlipome ant legendinio autodromo podiumo viršÅ«nės“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau
„Autodromo Nazionale di Monza", Monza
Trasa: „Autodromo Nazionale di Monza", Monza (Italijos GP)
Ilgis: 5,793 km Ratų skaičius: 53
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas