M. Verstappenas po „Mercedes“ pilotų susidūrimo pagalvojo apie pergalę

M. Verstappenas po „Mercedes“ pilotų susidūrimo pagalvojo apie pergalę
logo 2016 Liepos 03 d. 22:15, Red Bull/Getty Images
Po to, kai paskutiniame rate kontakto neišvengė abu „Mercedes“ pilotai, Maxas Verstappenas prisipažino, jog buvo trumpam pagalvojęs apie galimybę antrą kartą iškovoti pergalę.
Olandas, su vienu padangų komplektu įveikęs 56 ratus, varžybų pabaigoje sugebėjo už savęs išlaikyti Kimį Raikkoneną ir pasinaudojęs „Mercedes“ pilotų sukeltu incidentu finišuoti antroje vietoje.
„Startas buvo puikus. Tempas buvo geras nuo pat pradžių. Aplenkęs kelis varžovus įsivažiavau į ritmą. Manau, kad viskas klostėsi gerai. Su minkštomis padangomis įveikiau daug ratų, tad lenktynių pabaigoje tikrai nebuvo lengva. Mačiau kaip greitai prie manęs artėja Kimi“, – pasakojo M. Verstappenas.
„Po to kas nutiko paskutiniame rate, esu labai patenkintas „Red Bull“ trasoje iškovota antra vieta.“
M. Verstappeno teigimu, Austrijos GP lenktynių pabaiga jam priminė šiemet Ispanijoje įvykusias varžybas, kuriose jis atlaikęs K. Raikkoneno spaudimą iškovojo pirmąją pergalę.
„Kai tik pamačiau Kimi savo veidrodėliuose, iš karto prisiminiau lenktynes Barselonoje. Šį kartą jis buvo daug greitesnis. Stengiausi nedaryti klaidų ir išlaikyti jį už savęs.“
„Žinoma, po to kas nutiko paskutiniame rate, trumpam kilo minčių apie galimybę iškovoti pergalę. Tokiose situacijose šansai yra didesni, tačiau šį kartą labiau nukentėjo tik vienas pilotas. Tokiais atvejais stengiesi pasinaudoti pasitaikiusia galimybe.“
[gallery id=1199 rand=rand]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066