M. Verstappenas po „Mercedes“ pilotų susidūrimo pagalvojo apie pergalę (5)

M. Verstappenas po „Mercedes“ pilotų susidūrimo pagalvojo apie pergalę
logo 2016 Liepos 03 d. 22:15, Red Bull/Getty Images
Po to, kai paskutiniame rate kontakto neišvengė abu „Mercedes“ pilotai, Maxas Verstappenas prisipažino, jog buvo trumpam pagalvojęs apie galimybę antrą kartą iškovoti pergalę.
Olandas, su vienu padangų komplektu įveikęs 56 ratus, varžybų pabaigoje sugebėjo už savęs išlaikyti Kimį Raikkoneną ir pasinaudojęs „Mercedes“ pilotų sukeltu incidentu finišuoti antroje vietoje.
„Startas buvo puikus. Tempas buvo geras nuo pat pradžių. Aplenkęs kelis varžovus įsivažiavau į ritmą. Manau, kad viskas klostėsi gerai. Su minkštomis padangomis įveikiau daug ratų, tad lenktynių pabaigoje tikrai nebuvo lengva. Mačiau kaip greitai prie manęs artėja Kimi“, – pasakojo M. Verstappenas.
„Po to kas nutiko paskutiniame rate, esu labai patenkintas „Red Bull“ trasoje iškovota antra vieta.“
M. Verstappeno teigimu, Austrijos GP lenktynių pabaiga jam priminė šiemet Ispanijoje įvykusias varžybas, kuriose jis atlaikęs K. Raikkoneno spaudimą iškovojo pirmąją pergalę.
„Kai tik pamačiau Kimi savo veidrodėliuose, iš karto prisiminiau lenktynes Barselonoje. Šį kartą jis buvo daug greitesnis. Stengiausi nedaryti klaidų ir išlaikyti jį už savęs.“
„Žinoma, po to kas nutiko paskutiniame rate, trumpam kilo minčių apie galimybę iškovoti pergalę. Tokiose situacijose šansai yra didesni, tačiau šį kartą labiau nukentėjo tik vienas pilotas. Tokiais atvejais stengiesi pasinaudoti pasitaikiusia galimybe.“
[gallery id=1199 rand=rand]

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 07/06 21:08 Atsakyti
nu įdomus straipsnis - apie ką galvoja ferstapenas. galėtų tokia rubrika būti nuolat.
Rimvydas Rozenas
| 07/04 15:56 Atsakyti
bet sutikim su tuo kad vaikis gerai vaziuoja
Kapotojas
| 07/04 14:26 Atsakyti
Kimiui pritrūko 2-3 ratų ir būtų paėmęs Maxą. Neabejotinai. Čia ne Barselona...
donatelas
| 07/04 08:58 Atsakyti
Na Ferrari panaikina betkokias galimybes iškovoti aukštas pozicijas su savo strategija... o šiuo atveju Maxiukui ne tik iš dangaus antra vieta nukrito, o ir labai pasisekė, kad dėl incidento atsirado geltonos vėliavos ir Kimis jo lenkti nebegalėjo.
Dusty
| 07/03 23:18 Atsakyti
vel su slapiu mazginiu per feisa tiek feram tiek asmeniskai Kimiui . Suomis vaziavo gerai siandien ir be problemu butu buves antras po mersu incidentu bet kaip visad feru taktika brilijantine uzlaikyti marias laiko per ilgai
×

TOP naujienos