M. Verstappenas: reikia išspręsti starto problemas (4)

M. Verstappenas: reikia išspręsti starto problemas
logo 2019 Rugsėjo 06 d. 11:45, Red Bull Content Pool / Getty Images

Šiais metais dėl bolido ypatybių Maxas Verstappenas retai kada startuoja gerai, bet tikisi, jog mašinoje sumontavus naują jėgos agregatą, situacija pasikeis į gerąją pusę.

Maxas Verstappenas: „Mes žinome problemų starto metu priežastis, jas nepaprasta išspręsti. Tikiuosi, kad su nauja jėgaine bus geriau. Problema yra tame, kaip variklis perduoda sukimo momentą prie žemų sūkių. Kai aš atleidžiu sankabą ir perjungiu iš pirmos pavaros į antrą, dažnai prasisuka ratai.

Jei ankstesniais metais prie nesėkmingo starto sukibimas išlikdavo ir būdavo šansų išsaugoti poziciją, o prie gero starto galima buvo atkovoti keletą vietų, tai dabar gerai startuojant aš išsaugau savo poziciją, o jei startas blogas – prarandu vieną arba dvi. Kai šiemet aš atleidžiu sankabą, ratai iš karto prasisuka. Todėl reikia surasti sprendimą. Tikiuosi, kad su naująja jėgaine viskas pasikeis.

Monzos trasoje mes turime nedaug šansų, bet jei prasidės lietus, tai gali padėti. Šlapioje trasoje mes būtumėm labiau konkurencingi. Dėl jėgainės keitimo aš startuosiu iš galo, bet Monzoje yra šansas atsilošti.

Žinoma, mums lenkti yra sudėtingiau nei „Mercedes“ ar „Ferrari“, bet kai kuriose lenktynėse man pavykdavo užlipti ant podiumo po starto iš paskutinių vietų. Tikėtina, kad mes pasirinksime kitokią strategiją nei visi likusieji. Nemanau, kad čia įmanomas podiumas, bet jei viskas praeis normaliai, galima tikėtis penktosios vietos. Tai būtų geras rezultatas“.


Komentarai (4)
Runius
| 09/06 12:16 Atsakyti
Baisu net klausyt, anksčiau šitą reikalą konroliuodavo lenktyninkas savo kojomis, tai būdavo dalis meistriškumo, o dabar viskas automatiškai, tik laiku atleisk knokę, tragedija kažkokia.
YZF
| 09/06 12:55 Atsakyti
Honda taip rauna is vietos kad neimanoma suvaldyti sitos galios.
talianas
| 09/06 13:36 Atsakyti
YZF
09/06 12:55

Honda taip rauna is vietos kad neimanoma suvaldyti sitos galios.

Reiktų starto metu atjungt pora žvakių, gal tada ant asfalto duobių neiškastų.
Fekkalli
| 09/06 12:02 Atsakyti
Nu paziuresim ar pavys maklius. Albinui nepavyko
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas