M. Verstappenas: spauda apipylė purvais RB16 bolidą (3)

M. Verstappenas: spauda apipylė purvais RB16 bolidą
logo Sausio 06 d. 17:54, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas mano, kad 2019 metų bolido RB16 valdymo ypatumai nėra pagrindas kritikai iš spaudos pusės.

RB16 trūkumai praėjusiame sezone buvo smarkiai sutirštinti žurnalistų. Tokią išvadą pokalbyje su „motorsport.com“ padarė Maxas Verstappenas.

Pakankamai nervingas automobilio valdymo būdas buvo apkalbų objektu dar per bandymus Barselonoje, kai M. Verstappenas ir jo komandos draugas Alexas Albonas prarasdavo bolido kontrolę dažniau nei kiti varžovai. Vėliau spėjimus dėl gana specifinio RB16 valdymo išsakė ir dauguma autoritetingų specialistų, tarp kurių buvo ir daug buvusių „Formulės-1“ komandų technikos padalinių vadovų. Tačiau olandų piloto nuomone, automobilio valdymo ypatumai niekada nebuvo labai rimta „Red Bull“ problema.

„Taip, mūsų bolidą yra sunkiau kontroliuoti nei „Mercedes“ mašiną, - pripažino M. Verstappenas. - Tačiau pagal greitį jis lenkė visus kitus automobilius. Ir tarp pastarųjų tikrai buvo mašinų, kurios valdomos kur kas blogiau. Taip, per bandymus ne viskas klostėsi idealiai, o ir sezono metu viskas keisdavosi tai į gerąją, tai į blogąją pusę – asmeniškai aš niekada nelaikiau mūsų bolido valdymo didele problema. Greičiau žiniasklaida sugalvojo įvairiausių „baubų“ apie mūsų automobilį.

Apskritai manau, kad praėjusieji metai buvo geresni nei 2019-tieji – mums pavyko pasirodyti kur kas stabiliau. Taip, dažnai lenktynėse aš nturėdavau su kuo kovoti - šansų pasivyti „Mercedes“ visai nebuvo. Nepasakyčiau, kad dėl to jaučiau nusivylimą. Bejėgiškumą prieš juos – taip, bet ne nusivylimą“.


Komentarai (3)
Jo
IP: ff31419 | 01/06 19:49 Atsakyti
normaliai cia?
01/06 19:39

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas nemano, kad 2019 metų bolido RB16 valdymo ypatumai nėra pagrindas kritikai iš spaudos pusės.

Is straipsnio eina suprasti, kad priesingai - Maxas mano, kad ypatumai nera pagrindas kritikai. Tiesiog jie kartais taip suvarto, kad patys nebesupranta ka parase :)
normaliai cia?
IP: 418b6d6 | 01/06 19:39 Atsakyti
„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas nemano, kad 2019 metų bolido RB16 valdymo ypatumai nėra pagrindas kritikai iš spaudos pusės.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas