M. Verstappenas: sprinto lenktynės - bandymas uždirbti daugiau pinigų (5)

M. Verstappenas: sprinto lenktynės - bandymas uždirbti daugiau pinigų
logo Kovo 21 d. 16:12, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas mano, kad sprinto lenktynių idėja buvo sugalvota tik tam, kad trasų savininkai ir čempionatas uždirbtų daugiau pinigų.

Kol kas planuojama taip vadinamas „sprinto kvalifikacijas“ surengti trejuose etapuose. Jų metu sportininkai įveiktų 100 km. Pagal tai, kaip finišuotų, išsirikiuotų starto rikiuotėje sekmadienio lenktynėms.

Anot M. Verstappeno, sprinto lenktynės yra tik bandymas užsidirbti daugiau pinigų. Sportininko teigimu, įdomesnėms varžyboms reikia kitokių bolidų.

„Geriausi bolidai vis tiek bus rikiuotės priekyje, tad situacija nesikeis. Nesvarbu kiek bus suorganizuota žaidimų lenktynių savaitgaliui, man labiausiai patinka vienos ilgos lenktynės“, - olandų leidiniui „De Telegraaf“ sakė M. Verstappenas.

„Jeigu būtų sukurti geri bolidai, kuriuos pilotuodamas galėtum sekti varžovui iš paskos ir atlikti lenkimus, viso šito nereikėtų. Manau, kad už šio noro pagyvinti lenktynes slypi kažkas daugiau. Jie tiesiog nori daugiau veiksmo savaitgalio metu. Nes penktadieniais dažniausiai būna nuobodu, o visas įdomumas prasideda tik šeštadienį per kvalifikaciją. Jie tiesiog nori į trasą pritraukti daugiau žmonių ir taip uždirbti daugiau pinigų. Čia yra pagrindinis tikslas. Ir aš puikiai suprantu kodėl jie tai daro.“


Komentarai (5)
As..
IP: f1d88a3 | 03/22 09:15 Atsakyti
As tikriai mėgstu šį lenktynininką, na bet... Tai ne, ne dėl pinigų.. F1 yra dėl pinigų, ka djuos uždirbti. Tu lenktyniauji dėl pinigų. NBA yra dėl pinigų. NFL yra dėl pinigų, net ir ta pati LKL yra dėl pinigų. Sportas turi tik du dalykus, kuris iyra jo pagrindas: 1. Nukreipti visuomenės dėmesį nuo svarbių politinių klausimų (sukurti emocijos ir proto užintumą visuomenėje) 2. Dėl Pinigų. Tad, ponaiti Verstapenai, toks komentaras, apie jau trečiokui savaime suprantamus dalykus, tik rodo jūsų nebrandą :)
ddt
IP: 21ec4ad | 03/21 23:10 Atsakyti
Pritraukti daugiau žmonių ir labai įtariu - dar pakelti bilietų kainas. Pakelti kainas tai nedaug, taip spėkim kad demokratiškai - tik dvigubai :)
Laurynas Sabaliauskas
IP: a687352 | 03/21 20:44 Atsakyti
Sugalvoja metų
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas