M. Verstappenas: stengiausi būti kaip įmanoma arčiau „Mercedes“ (3)

M. Verstappenas: stengiausi būti kaip įmanoma arčiau „Mercedes“
logo 2020 Gruodžio 05 d. 23:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

Praėjusio savaitgalio lenktynėse iškovojęs antrąją vietą ir sumažinęs atotrūkį bendrojoje lenktynininkų įskaitoje iki V. Botto, o šiandien trečiosios laisvosios treniruotės metu fiksavęs greičiausią rato įveikimo laiką, „Red Bull“ pilotas kvalifikacijoje liko trečias ir tikisi, kad komandos strategija gali suteikti pranašumo kovojant su dviem šiemet juodomis tapusių „sidabrinių strėlių“ kokpituose sėdinčiais pilotais. 

„Galiu pasidžiaugti šios kvalifikacijos rezultatais. Po pirmojo bandymo įveikti greičiausią ratą atsilikau nuo „Mercedes'ų“ dviem dešimtosiomis, todėl žinojau, kad kova dėl „pole“ bus labai sudėtinga, ir dar greičiau - baigta. Stengiausi būti kaip įmanoma arčiau jų ir džiaugiuosi iškovojęs trečią vietą. Tokioje trasoje tai - mums geras rezultatas. Skirtumas tarp mūsų buvo mažesnis nei įprastai, bet viena to priežasčių - trasos konfigūracija, todėl realiai mąstant, aiškiai suvokiu, kad skirtumas tarp mūsų buvo didesnis“, - pasakojo lenktynininkas. 

„Rytoj startuojame su skirtingo mišinio padangomis nei abu „Mercedes“ bolidai, todėl labai įdomu, kaip klostysis įvykiai. Galiu tik pakartoti tai, ką esu sakęs anksčiau - mes neturime ko prarasti, todėl rytoj noriu pasimėgauti lenktynėmis ir pademonstruoti geriausią įmanomą rezultatą. Startuosiu su minkšto mišinio padangomis, ir būsiu švaresnėje trasos pusėje - praėjusio savaitgalio lenktynėse pakartotinio starto metu man trečia startinė pozicija pasirodė geresnė nei antroji - tikiuosi, kad tai suteiks man pranašumo.“

„Ratas labai trumpas ir posūkių jame nedaug, todėl rato įveikimo laikai - labai artimi vieni kitiems. Viskas priklausys nuo to, kaip pavyks startuoti, o vėliau - nuo parengtos komandos strategijos apsilankymams techninio aptarnavimo juostoje 87 ratų distancijoje ir kaip sugrįžus po jų, pavyks įsilieti į rikiuotę bei išvengti spūsties, kai lenkti bus ganėtinai sunku. Žinau, kad rytoj tikrai nebus lengva.“

„Praeityje ir penktadienį, ir šeštadienį demonstruodavome daug žadantį tempą, tačiau lenktynėse „Mercedes“ pademonstruodavo realias galimybes ir prarasdavome tą įsivaizduojamą konkurencinį pranašumą. Turime sulaukti lenktynių, norėdami išsiaiškinti, koks bus mūsų konkurencingumas ir ką pavyks rytoj nuveikti trasoje“, - baigdamas pridūrė M. Verstappenas. 

Komentarai (3)
68
IP: c9de553 | 12/06 12:38 Atsakyti
noretusi Peresa matyt kitamet Redbuly vietoj Albono, gal ir Verstapenui karuna nukeltu :)
egis01
IP: b356cb1 | 12/06 11:42 Atsakyti
MCL-_-fanas
12/06 09:42

Kur tavo kolega? :D

kolega užnugarį saugo - kai bus lenkiamas ratu galės pristabdyti mersus.
MCL-_-fanas
IP: 795da9c | 12/06 09:42 Atsakyti
Kur tavo kolega? :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas