M. Verstappenas su „Honda“ aptarė gamintojo ateities planus

M. Verstappenas su „Honda“ aptarė gamintojo ateities planus
logo 2019 Spalio 09 d. 22:22, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas buvo susitikęs su „Red Bull“ bei „Honda“ valdžios atstovais ir aptarė variklių gamintojo ateities planus „Formulėje-1“.

„Honda“ dar nėra patvirtinusi ar tieks savo variklius komandoms po 2020 m. sezono. Tad M. Verstappenas buvo susitikęs su „Honda“ F-1 projekto vadovu Toyuharu Tanabe bei „Red Bull“ atstovais aptarti ateities planų.

„Jis buvo susitikęs su Helmutu, Horneriu ir Tanabe-san. Maxas Norėjo aptartai „Honda“ ateities planus“, - sakė „Honda“ vykdantysis direktorius Masashi Yamamoto.

„Tiesą sakant, susitikimo pareikalavo Christianas. Jis norėjo, kad mes paaiškintumėme savo ateities planus. Mes taip ir padarėme. Maxo teigimu, „Honda“ daro tai, ką buvo pažadėjusi. Tad jis mumis pasitiki.“

„Maxas nori nugalėti visose lenktynėse. Apie bolido važiuoklę jis gali kalbėtis su „Red Bull“ specialistais. Bet apie variklius jam reikia kalbėtis su „Honda“. Toks buvo susirinkimo tikslas.“

M. Yamamoto teigimu, gamintojas kol kas dar nėra pasiruošęs patvirtinti, kad po 2020 m. sezono toliau tieks variklius F-1 komandoms.

„MotoGP“ yra viršūnė motociklų sporto pasaulyje. Tuo tarpu F-1 - automobilių sporto pasaulyje. Manau, kad „Honda“ turėtų toliau tęsti dalyvavimą šiuose dvejuose čempionatuose.“

Anot M. Yamamoto, gamintojas neplanuoja didinti klienčių skaičiaus.

„Manau, kad tai būtų labai sudėtinga situacija. Kalbant apie žmones ir infrastruktūrą, mes neturime pakankamai resursų.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas