M. Verstappenas: su komanda puikiai pradėjome sezoną (1)

M. Verstappenas: su komanda puikiai pradėjome sezoną
logo Balandžio 20 d. 20:50, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ sportininkas Maxas Verstappenas laimėjo Kinijos GP etapo kvalifikaciją ir tapo pirmuoju lenktynininku nuo 1999 metų, iškovojęs penkias „pole“ per pirmus penkis sezono etapus. „Red Bull“ pilotas pakomentavo šeštadienio rezultatus ir išreiškė viltį, kad ir sekmadienį problemų nebus.

  • Maxai, jūs parodėte geriausią laiką visose trejose kvalifikacijos sesijose. Ar galite papasakoti apie greitąjį ratą kvalifikacijos finale? Kaip jums pavyko sukurti trijų dešimtųjų sekundės pranašumą?

  • Finalas buvo kažkuo keistas, kadangi pirmuoju bandymu aš nuvažiavau lėčiau nei antroje dalyje. Gali būti, kad tai susiję su vėju – man gana sunku surasti priežastį. Bolido balansas yra labai jautrus vėjo krypčiai. Nežinojau, ko tikėtis iš paskutinio bandymo ir elementariausiai atakavau. Viskas susidėjo į vieną visumą – sukibimas su danga buvo geresnis ir galėjau pagerinti laiką. Buvo malonus ratas. Apskritai, per visą kvalifikaciją buvau patenkintas mašina. Ji buvo puikiai subalansuota ir leido atakuoti, o tai buvo lemiamu faktoriumi kovoje dėl „pole“.

  • Kalbėjote apie vėją, o kaip keitėsi trasos būklė visis sesijos metu?

  • Asmeniškai aš nelabai pajaučiau pakeitimų, gal tik pirmoje dalyje. Tai gali būti susiję su tuo, kad po sprinto gavau bolidą su tuščiu benzino baku ir naujomis padangomis ir man reikėjo laiko priprasti prie to. Bet tarp antros ir trečios sesijos trasos būklė visai nepasikeitė.

  • Esate daug kalbėjęs, kad mažai dėmesio kreipiate į statistiką, bet jums štai toks faktas: tapote pirmu pilotu nuo Mikos Hakkineno laikų 1999 metais, kai jis iškovojo penkias „pole“ per pirmus penkis sezono etapus. Ir jūsų „pole“ tapo 100-tuoju „Red Bull“ komandos istorijoje. Kaip galite pakomentuoti šią statistiką?

  • Prieš atsisėdant į mašiną, Christianas Horneris pasakė man, kad jei iškovosiu „pole“, tai jis taps šimtuoju komandos istorijoje. Aš jam atsakiau: „Gerai, kad tu tai žinai ir aš padarysiu viską, kad yra mano jėgoms“. Suprantama, tai puikus pasiekimas mūsų ekipai. Savo laiku didelį indėlį į tai įdėjo Sebastianas Vettelis. Fantastika, kad mes užimsime pirmą starto eilę. Rezultatas rodo, kad mūsų automobilis yra labai greitas ir gerai pradėjo sezoną. Lyginant su pernai, jaučiuosi kur kas geriau kvalifikacijose. Gaila, kad teko pasitraukti Melburne. Jei ne tai, mano lyderystė būtų dar didesnė. Bet šiaip sezono pradžia yra puiki.

  • Ar sprinto lenktynės padėjo pasiruošti pagrindiniam įvykiui sekmadienį?

  • Mes vienareikšmiškai gavome didesnį supratimą apie padangų degradaciją ir aiškumą apie tai, į ką reikės kreipti didžiausią dėmesį lenktynėse. Žinoma, vėjo kryptis sekmadienį gali pasikeisti, tai paveiktų balansą kai kuriuose posūkiuose. Bet jei mašina nors per pusę bus tokia gera kaip sprinte, su manimi viskas bus tvarkoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Arnius
IP: 81a8272 | 04/21 09:15 Atsakyti
Blyn,nu kaip žiauriai gaila,kad nebaigė Australijos gp,nu tikrai -visą sezoną sušiko
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332