M. Verstappenas: su patirtimi supranti, išeis manevras ar ne (3)

M. Verstappenas: su patirtimi supranti, išeis manevras ar ne
logo 2019 Gruodžio 14 d. 13:30, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxą Verstappeną tradiciškai laiko pačiu agresyviausiu šiuolaikinės „Formulės-1“ lenktynininku ir jis ne kartą tai įrodė. Bet ne visuomet ir ne viskas jam išeina sklandžiai. Pavyzdžiui, paskutiniuose Monako GP etapo ratuose jis pabandė atakuoti Lewisą Hamiltoną kovoje dėl pergalės, bet užblokavo padangas ir atsitrenkė į „Mercedes“. Prisimindamas tuos įvykius, olandas pareiškė, kad dabar jis kur kas kruopšÄiau apgalvoja savo veiksmus ir įvertina riziką.

Maxas Verstappenas: „Tai buvo vienintelis mano šansas pabandyti įveikti Hamiltoną. Iš šalies tai atrodo gana dramatiškai, bet iš tiesų visos tos lenktynės buvo tiek nuobodžios, kad norėjosi užmigti. Aš įstrigau grÅ«styje ir mažai ką galėjau padaryti.

Negaliu pasakyti, kad pradėjau veikti labiau agresyviai – paprasčiausiai su patirtimi supranti, koks manevras gali bÅ«ti sėkmingas, o koks – ne. Man atrodo, jog tai normalu. Jei dabar jauni pilotai yra kur kas agresyvesni nei labiau patyrę – gali bÅ«ti, jog atėjo kitokia karta, bet aš abejoju, kad mes vairuojame mašinas kitaip, nei tai darė Lewisas  per pirmuosius penkerius metus „Formulėje-1“.

Kas bebÅ«tų, dabar jis turi čempionišką mašiną. Kartais man atsiranda galimybė su juo pakovoti – tuomet tenka veikti kur kas kiečiau, kitaip aš neturėsiu jokių šansų. Jei bÅ«tų atvirkšÄiai ir tokia mašina bÅ«tų pas mane, tai aš galėčiau atakuoti mažiau agresyviai – tokiais atvejais reikia uždirbti taškus asmeninėje įskaitoje ir kartais geriau finišuoti antram ir užleisti pergalę varžovui.“


Komentarai (3)
Loyal to Ferrari
| 12/14 13:42 Atsakyti
Su patirtimi supranti, kas pasitrauks į šoną, nes norės būti iškirstas, o kas ne. :)
DayZ
| 12/14 13:59 Atsakyti
Protingai Maxas pasnekejo. Paskutine pastraipa viska pasako.
Egoistas
| 12/14 16:31 Atsakyti
Joo mintys geros... "lenktynės buvo tokios nuobodžios.. " tad nusprendziau jas pagyvint :))))
×

TOP naujienos