M. Verstappenas: tai buvo gera diena (3)

M. Verstappenas: tai buvo gera diena
logo Kovo 26 d. 20:42, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas pasidžiaugė, kad pirmoji naujojo sezono važiavimų diena susiklostė sėkmingai.

Olandas, buvęs greičiausias bandymų metu, šiandien Bahreine vykusiose pirmose dvejose treniruotėse taip pat užfiksavo geriausius rezultatus. Pirmoje sportininkas už savęs paliko antrą rezultatą užfiksavusį „Mercedes“ atstovą Valtterį Bottą, o antroje - „McLaren“ lenktynininką Lando Norrisą.

„Tai buvo gera diena. Esant tokiam karšÄiui, nebuvo lengva rasti tinkamą bolido balansą, bet tai buvo pozityvi diena. Dabar turėsime parodyti ką sugebame kvalifikacijoje“, - sakė M. Verstappenas.

„Yra dalykų, prie kurių dar turime padirbėti ir taip geriau pasiruošti kvalifikacijai. Rytoj vėjas bus stipresnis, tad su iššÅ«kiais susidursime visi. Esu patenkintas tuo, kaip prasidėjo šis savaitgalis, bet rytoj mÅ«sų laukia kitokia diena. Svarbu pasirÅ«pinti, kad ir kvalifikacijoje bÅ«tume greiti.“

Prie „Red Bull“ bolido bandantis apsiprasti naujasis ekipos pilotas Sergio Perezas, kaip ir buvo galima tikėtis, šiandien nusileido greičiu komandos draugui, bet išvengė rimtesnių problemų. Meksikietis pirmoje treniruotėje liko šeštas, nuo M. Verstappeno atsilikęs 0,677 sek. O antroje sportininkas užfiksavo dešimtą rezultatą ir nuo komandos draugo atsiliko panašiu atstumu - 0,656 sek.


Komentarai (3)
ASTON MARTIN HEITERIS
IP: b8577f7 | 03/26 21:11 Atsakyti
HAIL SUPER MAX
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas