M. Verstappenas: tikėjausi būti arčiau „Mercedes“ (1)

M. Verstappenas: tikėjausi būti arčiau „Mercedes“
logo 2020 Spalio 31 d. 17:08, Red Bull Content Pool / Getty Images

Imoloje Maxas Verstappenas parodė trečią laiką kvalifikacijoje, tačiau tuo nėra itin patenkintas, kadangi jam sutrukdė nesklandumai su mašinos darbu.

Maxas Verstappenas: „Kvalifikacija buvo ne pati geriausi, kadangi pirmoje dalyje nuvažiavau tik du ratus ir norėjau pagerinti rezultatą antroje sesijoje, tačiau iškilo problemų su bolidu, o tai apsunkino mūsų užduotį.

Vidutinio kietumo padangos veikė neblogai, antroje sesijoje aš nuvažiavau greitą ratą ir patekau į finalą, tačiau negalima pasakyti, jog mums pavyko surinkti pakankamai informacijos, kad galėtumėm pasiruošti trečiai sesijai. Dėl to pirmajame finaliniame bandyme turėjome kai kurių sunkumų, sukibimas su trasa nebuvo pats geriausias, nors antrasis bandymas buvo geresnis.

Žodžiui, buvo sudėtinga, nors galiausiai ir parodžiau trečią rezultatą ir tai nėra blogai. Tačiau aš asmeniškai galvojau, kad būsiu arčiau „Mercedes“ pilotų ir kova su jais bus aštresnė, tačiau po antros sesijos mes kiek išėjome iš įprasto ritmo.

Imoloje - puiki trasa, pilotuoti čia - vienas malonumas, nors aš iš pradžių galvojau, kad ji yra per siaura šiuolaikiniams F-1 bolidams, bet pasirodė, kad viskas normalu. Manau, kad rytojau lenktynės turėtų būti labai įdomios“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Micius
IP: 15d615f | 10/31 18:22 Atsakyti
No power !!! Not working... Pyp pyp... Kaip supratau,sugedo uždegimo žvakė,kurią Honda specialistai pakeitė per 10 min. Ogo...
×

TOP naujienos