M. Verstappenas turi patarimą jauniems sportininkams (2)

M. Verstappenas turi patarimą jauniems sportininkams
logo Sausio 27 d. 11:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas jau dabar yra vadinamas vienu geriausiu lenktynininkų per visą istoriją. NatÅ«ralu, kad olandas yra daugybės jaunų sportininkų dievaitis. Visgi, pats čempionas pataria jaunimui į jį nesilygiuoti, o dėmesį sutelkti į buvimą savimi.

„Žinau, kad daug jaunuolių yra mano gerbėjai ir, be abejo, tai yra malonu. Tačiau aš linkiu jiems bÅ«ti savimi. Nereikia į kažką lygiuotis. Aš buvau bÅ«tent toks. NežiÅ«rėjau į nieką kitą. Tikiuosi, kad iš manęs jie gaus šią pamoką – visuomet išlik savimi, o ne mėgdžiok kažką kitą.

Aš puikiai suprantu, kad mano pasiekimai yra sėkmė įkvepiantis pavyzdys, tačiau jie neturėtų norėti tapti antruoju Maxu. Asmeniškai vaikystėje ant sienos turėjau tik savo tėčio plakatą. Manau, kad jį pakabino mano mama.

Mano patarimas bÅ«tų tiesiog atsisėdus į automobilį visuomet spausti varžovus ir siekti maksimalios naudos. Aš vadovaujuosi bÅ«tent tokia logika. Ne todėl, kad bijočiau pralaimėti, tačiau kitu atveju galima pradėti save kaltinti, jog padarei ne viską.

Reikia suprasti ir tai, jog sportinė sėkmė dar ne viskas. Man tai nenulemia viso gyvenimo, todėl aš esu gana atsipalaidavęs. Taip yra po to, kai pirmą kartą tapau čempionu. Viskas, kas ateina po jo yra tarytum premija, o toks požiÅ«ris kol kas pasiteisina“, - kalbėjo M. Verstappenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Senas diedas
IP: 7faf080 | 01/27 17:53 Atsakyti
Susireikšminusio egocentriko patarimai nemąstančiai jaunąjai kartai.
Dokas
IP: e2ea089 | 01/30 09:05 Atsakyti
Svarbiausias patarimas - turėk turtingą ir su pažintimis tėtuką. Visa kita - jo reikalas.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794