M. Verstappeno nedomina galimybė tapti vicečempionu (3)

M. Verstappeno nedomina galimybė tapti vicečempionu
logo 2019 Rugpjūčio 25 d. 15:38, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos lenktynininkas Maxas Verstappenas šį sezoną kol kas yra vienintelis pilotas, neskaitant „Mercedes“ atstovų, triumfavęs lenktynėse.

Pastaruoju metu gerą formą demonstruojantis olandas asmeninėje įskaitoje kol kas yra trečias ir nuo Valtteri Botto atsilieka 7 taškais, o nuo Lewiso Hamiltono - 69.

Vis tik „Red Bull“ pilotas atskleidė, kad jo nedomina galimybė vadintis pasaulio vicečempionu ir jis taikosi tik į pirmąją poziciją asmeninėje įskaitoje.

„Po 20 metų pažvelgęs atgal į savo karjerą, aš tikrai nesididžiuočiau tuo, kad tapau pasaulio vicečempionu. Ką tai pakeistų? Taip, tu esi antras geriausias pilotas, bet man tai nerūpi. Visuomet viskas sukasi tik aplink čempioną. Galbūt yra tokių žmonių, kurie galvoja kitaip, tačiau man rūpi tik pergalės“, - bendraudamas su „De Telegraaf“ teigė M. Verstappenas.


Komentarai (3)
eustachijus
| 08/26 11:16 Atsakyti
Teks priprast :D
Black_Death
| 08/26 10:12 Atsakyti
Accadia
08/25 17:27

Apie čempioną visi aplink sukasi iki kito čempiono ;)

gaila bet yra tokių kurie yra didžiausi sporto fanai, paklausus už ką eini? už laiminti, atsako su šypsena. o kas laimėjo praeitais metais? ir super fanas rankom skėsteli, čia ne pokštas, čia iš gyvenimiškos patirties.
Accadia
| 08/25 17:27 Atsakyti
Apie čempioną visi aplink sukasi iki kito čempiono ;)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas