M. Webberis: „Formulė-E“ S. Vetteliui puikiai tiktų (1)

M. Webberis: „Formulė-E“ S. Vetteliui puikiai tiktų
logo Rugpjūčio 07 d. 14:23, Aston Martin F1

Buvęs lenktynininkas Markas Webberis mano, kad įsivaizduoja Sebastianą Vettelį lenktyniaujantį kitur po to, kaip pasitrauks iš „Formulės-1“.

Prieš Vengrijos GP minėtasis S. Vettelis paskelbė, kad pasibaigus šių metų sezonui, jis baigs F-1 lenktynininko karjerą, tad pasitrauks iš čempionato.

Kadangi vokietis ne kartą viešai yra pasisakęs apie ekologiją ir švaresnę ateitį, M. Webberis juokaudamas sakė, kad buvusiam jo komandos draugui puikiai tiktų „Formulės-E“ čempionatas. Bet pridūrė, kad įsivaizduoją vokietį ateityje lenktyniaujantį kitur.

„Manęs nenustebintų, jeigu jis užsiimtų kažkuo kitu automobilių sporte. „Formulė-E“ jam puikiai tiktų“, - sakė M. Webberis.

„Sebastianas praleis daug laiko su šeima. Jis pamatys, ką reiškia nebebūti įsuktam į visą šį šurmulį, tad galės užsiimti kažkuo kitu. Jis turės laiko pagalvoti. Sebastianas yra neįtikėtinai sėkmingas vaikinas, labai turtingas. Jis gali rinktis ir turi visas galimybes.“

Kai kuriuos nustebino S. Vettelio sprendimas baigti karjerą, tačiau ne M. Webberį.

„Manęs visiškai nenustebino Sebastiano sprendimas, nors jis apie tai paskelbė sezono viduryje. Tai buvo akivaizdu. Tai buvo tinkamas laikas jam, bet jis nesigailės dėl šio žingsnio.“

Po nuviliančio paskutinio 2020 m. sezono su „Ferrari“, S. Vettelis perėjo į „Aston Martin“. Tačiau ekipai kol kas nesiseka kovoti dėl aukštų rezultatų. Šiuo metu komanda konstruktorių įskaitoje užima 9 vietą, lenkdama tik „Williams“.

Paklaustas, ar jo nuomone buvo klaida, kad S. Vettelis prisijungė prie „Aston Martin“, o ne pasitraukė iš čempionato, M. Webberis pabrėžė, kad tuo metu vokiečiui buvo tik 32 metai.

„Galbūt. Nesu lošėjas, negaliu pasakyti. Kai jis pasirašė sutartį su „Aston Martin“, nemanau, kad buvo pasirengęs pasitraukti. Juk tuo metu jam buvo tik 32 metai.“

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 37
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas
IP: b898221 | 08/08 12:22 Atsakyti
šaunuolis Veberis puikiai pasakė-Vettelis sėkmingas vaikinas, turi daug pinigų ir jam vieta-formulėje-E, žinoma jei jis toliau kovos už ekologiją..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas