M. Webberis: G. Russellas pasiruošęs dvikovai su L. Hamiltonu (3)

M. Webberis: G. Russellas pasiruošęs dvikovai su L. Hamiltonu
logo Sausio 27 d. 20:49, Williams

Buvęs F-1 pilotas Markas Webberis mano, kad naujasis „Mercedes“ komandos lenktynininkas George‘as Russellas yra pasiruošęs dvikovai su daugkartiniu F-1 čempionu Lewisu Hamiltonu.

Pats australas puikiai žino, ką reiškia lenktyniauti vienoje komandoje su daugkartiniu čempionu. Praeityje jam teko atstovauti „Red Bull“ ekipai kartu su keturiskart F-1 čempionu Sebastianu Vetteliu.

M. Webberis mano, kad per tris metus, praleistus „Formulėje-1“, G. Russellas sukaupė pakankamai patirties, tad dabar yra pasiruošęs kovai su stipriausiais.

„Kovoti su Lewisu bus labai sunku. Bet George‘as jau startavo 50-yje lenktynių, tad jis tam pasiruošęs“, - sakė M. Webberis.

„George‘as puikiai supranta, kas jo laukia. Jis žino, kad spaudimas bus daug didesnis, nes komanda tikėsis, jog jis kovos dėl aukščiausių startinių bei galutinių pozicijų kiekvieną lenktynių savaitgalį.“

M. Webberis taip pat išsakė savo nuomonę apie praėjusių metų naujovę - sprinto lenktynes.

„Sprinto lenktynių metu svarbu, kad vartotojas suprastų tai, ką mato ir ką F-1 bando tuo pasiekti. O tai padaryti nėra visada lengva. Nors kai kurios lenktynės trunka ilgai ir būna kartais nuobodžios, kaip ir tenise, geriausi žaidėjai nori nugalėti didžiojo kirčio bei kituose dideliuose turnyruose. Geriausi randa būdų, kaip nugalėti per penkis setus. Tad F-1 turėtų būti atsargi su sprinto lenktynėmis, kad tai netaptų loterija ir nesumenkintų čempionato prestižo.“

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2022 sezono taškai: 59
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
N 7
IP: 0fb3cce | 01/28 20:10 Atsakyti
Tai pirmasis jo taikinys turetu buti full synthetic pienius...
Tas
IP: e2bcb05 | 01/28 17:37 Atsakyti
Pacukas, gali buti pastatytas į vieta ir paskui karjera gal prates kokiam alpha Tauri arba grįš atgal į Williams rebilituotis.
eustachijus
IP: 4d77fac | 01/28 11:35 Atsakyti
Weberis klysta mb ,ne tik ,kad nesitikės ,bet ir norės,kad rezultatai nebūtų aukštesni idant nesugriautų legendos,lūkesčių ir mokamų pinigų kaip buvo fermoj vet-lec atvėju. Tik titaniškom pastangom ,veikdamas prieš komandos valią jis gali įrodyti savo pranašumą,bet.lec parodė,kad tai įmanoma... Bet ten pranašumas buvo per daug akivaizdus.

Raselui mindyt taip nepavyks lengvai...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas