M. Webberis nepatenkintas teisėjų darbu (31)

M. Webberis nepatenkintas teisėjų darbu
logo 2010 Rugsėjo 12 d. 18:04, Bridgestone Motorsports
„Red Bull“ pilotas Markas Webberis po Italijos GP lenktynių neslėpė savo nusivylimo pasiektais rezultatais ir teisėjų darbu.
Australas liko ypač nepatenkintas tuo, kad arbitrai visiškai nereagavo į prieš jį važiavusio „Williams“ atstovo Nico Hulkenbergo taisyklių pažeidimus – kelio trumpinimą posūkiuose.
„Akivaizdu, kad už Hulkenbergo praradau daug laiko“, - po finišo piktinosi M. Webberis, finišavęs šeštoje vietoje.
„Jis kas antrame rate karpė viražus. Teisėjai tai įvertini labai griežtai – jie visiškai į tai nereagavo, kas įdomu“, - kalbėjo australas.
Piloto teigimu, šiandien visa „Red Bull“ komanda pasirodė prasčiau nei galėjo.
„Šiandien, kaip komanda, pasirodėme prasčiau nei galėjome“, - sakė sportininkas.
„Galėjome pasinaudoti (situacija – red. past.) ir pelnyti daugiau taškų, tačiau mes tik apsiuostėme ir pelnėme vos kelis“, - pridūrė jis.

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (31)
nemuskit
| 09/14 20:49 Atsakyti
trumpiau tariant startuok is kur nori, vaziuok kaip nori, na daryk ka nori, o jei jau grieztai prasizengsi taisyklem tai gausi kelis milijonus baudeles, bet uztat turesi pirma vieta...
sparcis
| 09/14 14:50 Atsakyti
Manau daugialiui F-1 butu neidomus del to kad pvz jame nebutu Shumio as asmneniskai ta F-1 ir ziuriu del jo. Nors nelabai jam sekasi si sezona ale palaikau ji ir stebiu kaip vaziuoja . Na manau jei Shumis dar turi nors dali savo jaunystes tai manau kitais metais jis dar pastebins visus.
Zenga
| 09/14 10:53 Atsakyti
Jekyll>matosi kaip tau tas Legendinis gyventi neduoda...turbut ir naktimis Ji sapnuoji...
Jekyll
| 09/13 10:05 Atsakyti
Nieko čia baisaus, Legendinis Kanadoj keturgubai daugiau posūkių nukarpė, ir jokios reakcijos iš teisėjų.
zexel
| 09/13 08:33 Atsakyti
Girdėjot ką sakė Weberiui pe radiją? Teisėjai tipo nusprendė, kad jis per toli buvo nuo huloko atsilikęs ir tai neturėjo esminės įtakos. Durnesnio pasakymo tai turbūt negalima įsivaizduot. Kaip Webwris gali būt arti jeigu Hulkas stabiliai posūkius karpė. Nemanau, kad jis specialiai tai darė. Spaudė kiek galėjo, nuo to ir klaidos, bet klaidomis įgyti neteisėto pranašumo irgi negalima.
MANOR
| 09/13 03:49 Atsakyti
Rolle > nu tai Kanadoj Schumis važiavo grynai kaip Hulkenbergas Monzoj, ir jokių baudų nebuvo. O ką jau kalbėt apie Vengriją 2006?
D1
| 09/13 03:30 Atsakyti
turbut teisejai nepastebejo, kai vetteliui dingo variklio galia :D :D
Sparky
| 09/13 00:46 Atsakyti
Labiausiai teiseju nemegstamos komandos
1. Mercedes
2 Red Bull
Jeigu taip koks MS butu gynesis nuo FA arba LH tai tikrai, butu 10 poziju bauda, o jeigu situose varzybose i top 10 netilptu, tai bauda butu atideta sekancioms varzyboms :)
gt550
| 09/12 23:39 Atsakyti
viskas daroma makliu labui,jau ne pirmos gonkes,o sokaladukas kitaip laimet negales.
sparcis
| 09/12 22:23 Atsakyti
Kaip ten bebutu teisibes nera is FIA puses nes vienus baudzia grieztai ir neapgalvodami viska gerai o kitus isvis praleidzia pro pirstus net nekreipdami demesio turiu omeny ka dirbo Hulkembergas......
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas