M. Webberis norėtų likti „Red Bull“ (7)

M. Webberis norėtų likti „Red Bull“
logo 2008 Gegužės 11 d. 13:57, GEPA pictures
Red Bull“ komandos lenktynininkas Markas Webberis prisipažino, kad pasibaigus šiuo metu galiojančiai sutarčiai jis ir toliau norėtų atstovauti šiai ekipai. Australo kontraktas baigiasi šių metų pabaigoje.
„Mes apie tai jau kalbamės. Kitąmet būčiau laisvas, tačiau aš labai norėčiau likti čia. Tikiuosi, kad liksiu čia“, - žurnalistams prisipažino M. Webberis.
„Man šioje komandoje patinka tai, kad esu pasamdytas vairuoti bolidą, o jei rengiamas parodomasis ar viešųjų ryšių renginys, galiu jį praleisti vietoje to, kad eičiau ir kalbėčiausi su žmonėmis, kurie nenori manęs matyti ir kurių aš nenoriu matyti. Tai puiku“, - pažymėjo jis.
M. Webberis neslėpė, kad jo norą likti komandoje lemia ir pastaruoju metu pagerėjęs „Red Bull“ technikos pajėgumas. Australas šeštadienį vykusioje Turkijos GP kvalifikacijoje pelnė šeštąją starto poziciją.
„Visada sakiau, kad nenoriu amžinai kovoti dėl dvyliktos, tryliktos ar keturioliktos vietų. Vietoje to geriau jau daryčiau ką nors kitą. Šiuo metu tai man nebeaktualu, nes esu labai motyvuotas pelnyti daug taškų, kautis su Fernando (Alonso – red. past.) ir kovoti kaip Barselonoje“, - kalbėjo lenktynininkas.
„Tai puiku. Tai labai motyvuoja. Kai viskas šitaip klostosi, lauki kiekvienerių lenktynių. Kai kiekvieną savaitgalį esi priverstas uostyti kitų dūmus ir yra sunku, tada geriau važinėtis kalnų dviračiu lydinti šuniui“, - pridūrė jis.
„Formulėje-1“ M. Webberis debiutavo 2002 metais, kai pradėjo lenktyniauti „Minardi“ ekipos gretose. Po metų jis perėjo į „Jaguar“ ekipą. 2004 metų pabaigoje šią įsigijus „Red Bull“ koncernui, australas išėjo į „Williams“, tačiau ten praleido tik vieneris metus. 2006 metais jis grįžo į buvusią savo komandą, tuo metu jau pavadintą naujojo savininko vardu.

Komentarai (7)
Zeto
| 05/11 14:01 Atsakyti
Pamenu debiutas tai ispudingas jo buvo. Australijoj -namie- su minardi pirmose savo lenktynese taska iskovojo...Bet siaip nemegstu as jo
Singas
| 05/11 14:18 Atsakyti
o man jis patinka. Lenktynese kaip ir pritrukasta kažko, bet kvalifikacija visad aukštumoj. Panašus i Trulli ;)
Zeto
| 05/11 14:22 Atsakyti
Singas>>nesakau,kad jis prastas pilotas. Tik siaip simpatiju reikalas
Webber F1
| 05/11 17:58 Atsakyti
na jau ir straipsnis... jau baranauskas ir pievu gale prirase, markas williamse pralenktyniavo 05 ir 06 sezona, o i buvusia jaguar grizo tik 07 ir db jam tai tik antrasis sezonas pas red bullius... , jei nebuciau marko fanas tai gal tokie dalykai ir prabegtu pro akis, bet kai as esu uz marka, tai tokias klaidas lb lengvai pastebiu, ir tokie dalykai kartais sukelia ispudi jog straipsniai dedami bent kokie, ir net neperskaitomi atidziau . . . vis del to manau jog ateityje straipsniu "lygis pakils" ;)
McForce
| 05/11 22:02 Atsakyti
siaip manau, kad markas yra vienas is labiausiai susikaupusiu pilotu f1. tikiuosi, kad jis ir liks redbull;iuose ar pereis i kokia pajegesne komanda. o kad baranauskas lievai raso, tai cia jau senai aisku, kazi kur dingo senasis straipsniu rasytojas, nes dabar susidaro ispudis, kad betkoks penktokas istojes i zurnalistu bureli cia ir rasineja... :)
bredas
| 05/11 23:52 Atsakyti
is spaudos konferencijos paeeme. sudejo atsakymus copy paste ir visa rasysena.
Xsas
| 05/12 02:55 Atsakyti
oba, o as galvojau, kad esu vienintelis Marko fanas Lietuveleje :) O kalbant i tema, tai manau ir Redbull noretu kad jis liktu. Rezultatai kalba uz save.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas