M. Webberis: S. Vettelis nepakluso komandai, aplenkė iš pasalų (122)

M. Webberis: S. Vettelis nepakluso komandai, aplenkė iš pasalų
logo 2013 Kovo 24 d. 12:24, Red Bull/Getty Images
Antrąją vieta Malaizijos GP lenktynėse turėjęs tenkintis „Red Bull“ pilotas Markas Webberis po finišo neslėpė širdgėlos ant pergalę iš jo neaiškiomis aplinkybėmis atėmusio komandos draugo Sebastiano Vettelio.
Australo teigimu, po paskutiniųjų sustojimų boksuose abiems lenktynininkams buvo liepta nesivaržyti tarpusavyje ir ramiai pasiekti finišą, tačiau vokietis nurodymui nepakluso ir netikėtai jį aplenkė.
„Po paskutiniojo sustojimo komanda mane informavo, kad lenktyniavimas baigtas, ir mes perjungėme variklio režimą į tokį, kokiu galėtume ramiai pasiekti finišą“, – piktinosi M. Webberis.
„Aš taip pat noriu lenktyniauti, tačiau galų gale galutinį sprendimą priima komanda, ką visuomet aptariame prieš lenktynes – mes taupome padangas ir saugome bolidus iki finišo.“
„Sebas šiandien priėmė kitokį sprendimą ir, kaip visuomet, bus apsaugotas – taip jau yra.“
„Aš prisukau variklį ir nebeapkroviau padangų, tačiau staiga kilo kova.“
„Esu nusivylęs šios dienos lenktynių baigtimi.“
S. Vettelio veiksmus „Red Bull“ komanda dar prieš finišą pasmerkė radijo ryšiu, pavadindama tokį elgesį kvailu ir pažymėdama, kad pilotui teks pasiaiškinti.
Komandinius nurodymus lenktynių pabaigoje taikė ir „Mercedes“ ekipa, uždraudusi Nico Rosbergui lenkti tempą sumažinusį Lewisą Hamiltoną.
[gallery id=985 rand=rand]


Komentarai (122)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
| 03/25 15:09 Atsakyti
Man tai koktu, kaip Horneris su Marku bando viską užglaistyti. Neva Fetelis pasikarščiavo, bet tokia jau jo prigimtis, neva mums be abejo nemalonu, bet nieko, viskas praeis. Skystymėlis. Feteliuko beibisiteriai. Gerai, kad jo komandos draugas ne koks Masius ar Rozbergas, o toks, kuris sugeba Pole karalių pasodint į vietą Monake arba lietaus karalių padaryt šlapioj trasoj. Ką vakar vėlgi sėkmingai padarė, parodė Feteliui, kad yra už jį prastesnis tik tuo, kad neturi prie čempiono titulų numerio trys. Kai Horneris patetiškai kaltino po Brazilijos Ferrari dėl "gamesmanship" vien dėl to, kad jie norėjo paaiškinimo dėl neaiškių taisyklių, tai dabar savo kokakolinės komandos įvaizdį tegul bando išskalbt po to, kai viskas taip pasimatė.
BRAKONIERIUS
| 03/25 10:57 Atsakyti
Mano manymu Vetelis padarė viską ko ir važiuojama į lenktynes. Kam čia ką saugoti :) važiuoji ir finišuoji pirmas :). O Weberio vietoje irgi bučiau neklausęs komandos jei matai kad atsiveja (rėžimą atgal priešingai negu taupymo, gal dar į kokį riebų) ir pirmyn kad matytų kad neaplenks jei jau taip vyksta, tada susitaikytų su esama padėtimi. O dabar manau aiškiai buvo Vetelis greitesnis. Ir gerai padarė :). Rosbergas pasielgė komandiškai ir tiek. Būtų aplenkęs ir niekas būtų dėl to neverkęs. Todėl jau čia viską lemia komandos vidaus reikalai ir su pilotais tarpusavio santykiai.
Arunis
| 03/25 08:53 Atsakyti
Pit Crew> Lygiai tą patį sakiau ir po Britanijos GP, kad Webberis yra skystasmegenis. Taip ir šitoj vietoj. Vettelis šioje vietoje neparodė jokio kovotojo charakterio. Parodė tik savo moralės, pagarbos sau, komandos draugui ir visai komandai trūkumą. Bet tu, tamsta, pasakysi, kad F-1 nebeliko jokios pagarbos, todėl viskas čia tvarkoj. Sportinis charakteris nėra tas (kaip daugelis čia mano), kad laimėti varžybas sumalant visus su šūdais. Sportinis charakteris yra nugalėti paisant tas pačias taisykles ir susitarimus, kurių turi paisyti ir visi kiti dalyviai.
paska
| 03/25 01:57 Atsakyti
Tegul weberis pasiziuri I numeri ant savo bolido ir tegul pripranta prie to
rimantasz
| 03/24 22:11 Atsakyti
Gaidys, tas pacanas!
Smaragdas
| 03/24 21:44 Atsakyti
kiek peno komentatoriam Redbuliai parode pakazuha o laimejo Vetelis. Ar nekyla klausimai tokie, kad Veberis gavo viena info o Vetelis kita ir po varzybu visu minos tipo nepatenkintos ka padare Vetelis, o kai kameru nebus visi busim laimingi ir Vetelis su Veberiu apsikabins ir juoksis kokia pakazuha padarem.O kad ir kaip kad bevarytu ka ir besakytu Vetelis buvo ir bus nr1 o Veberis pasirase sutarti nr2
Edvardziune
| 03/24 21:23 Atsakyti
Nu va, video pats pasako, uz ka weberis gavo siandiena i luksta :) 1:1, tik kazkaip keista, kad weberis tiek verkia..
Paulius Kvedaras
| 03/24 20:52 Atsakyti
Paulius Kvedaras
| 03/24 20:46 Atsakyti
Juokinga kai lenktyninkas turi gedytis, kad per lenktynes jis lenktyniavo... O jei rimtai - MW taip pat kelis kartus nepakluso nurodymams, taip pat manau vet vis dar laiko pykti uz brasil'12 starta, kur butent del webberio nukrito zemyn ir pakliuvo i maisalyne. Vettelis yra 3kart pasaulio cempionas. Webberis yra zemesnes klases pilotas, gaves i kaulus 4 metus is eiles nuo jo. Naturalu, kad VET nori visiskai kitokio statuso komandoje jau sezono pradzioje ir niekas nedrys jam priestarauti. O cia visokie heiteriu komentarai garbinga negarbinga yra juokingi - pasiziurekit i alonso, jam trasoj lenkt net nereikia, dar neprasidejus lenktynems massai plombas nuima. Galiausiai, ka jus norite matyti trasoje: grazu lenktyniavima, ar radijo zinutes kas rata "ar galiu lenkti?" "ar jau galiu?" "kodel man negalima lenkti?" "as greitesnis ar galiu lenkti?".
Edvardziune
| 03/24 20:36 Atsakyti
Pit crew nediskutuok tu su tais imbicilais net :) kodel jie stumia nat SV? Nes pupuliukas ilga laiko nieko nelaimi per SV, todel jeims tik paloti, pykti isleisti, pasvajoti:)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas