M. Whitmarshas dirbs „Aston Martin“ (1)

M. Whitmarshas dirbs „Aston Martin“
logo Rugsėjo 21 d. 21:22, Aston Martin F1

„Aston Martin“ pasirašė sutartį su buvusiu „McLaren“ komandos vadovu Martinu Whitmarshu ir tikisi, jog pastarajam pavyks per penkerius metus paversti britų ekipą čempione.

63 metų J. Whitmarshas 1989-2014 m. ėjo „McLaren Group“ generalinio direktoriaus ir F-1 komandos vadovo pareigas. Tuo metu komanda ne tik sėkmingai dalyvavo čempionate su tokiais lenktynininkais kaip Ayrtonu Senna, Mika Hakkinenu ir Lewisu Hamiltonu, bet ir plėtė savo veiklą technologijų ir automobilių pramonės srityse.

„Aston Martin“ pasamdė M. Whitmarshą eiti „Aston Martin Performance Technologies“ padalinio grupės generalinio direktoriaus pareigas. Be pareigų, susijusių su F-1, britas taip pat bus atsakingas už grupės produktų ir rinkodarą įvairiose pramonės šakose. Šias pareigas jis pradės eiti kito mėnesio pradžioje.

Sutartis su M. Whitmarshu - tai dar vienas komandos savininko Lawrence‘o Strollo žingsnis siekiant sustiprinti F-1 projektą.

Praėjusią savaitę „Aston Martin“ paskelbė apie naujos komandos bazės, kuri greičiausiai kainuos 150-200 mln. svarų sterlingų ir kurioje bus įrengtas naujas vėjo tunelis, planus.


Komentarai (1)
Alienzoo
IP: 1e27cbc | 09/22 11:28 Atsakyti
Bazės statyba neįeina į biudžeto apribojimus?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas