Majamio projektas gali būti vėl užblokuotas (1)

Majamio projektas gali būti vėl užblokuotas
logo 2019 Spalio 08 d. 13:06, Miami

Naujas „Formulės-1“ Majamio GP projektas gali vėl susidurti su problemomis: jau buvo pasakota, jog pasiūlymas, kuris yra svarstomas dabar, yra susijęs su naujos „Formulės-1“ trasos statybomis „Hard Rock Stadium“ stadiono, priklausančio NFL klubui „Miami Dolphins“, rajone.

Bet žmonės, gyvenantys šalia stadiono, kreipėsi į Majamio savivaldybę su prašymu įsikišti ir užblokuoti šį projektą, kurio realizacija yra numatyta 2021 metais. Vietos laikraštis „Miami Herald“ cituoja šalia stadiono gyvenančios Linett Hickenbott žodžius, pasakytus savivaldybės komisijos posėdyje: „Negalima leisti rengti „Formulės-1“ lenktynių gretimai su turtingais kvartalais“.

Tačiau išvakarėse vietos futbolo klubo prezidentas Tomas Garfinkelis kreipėsi į tą pačią savivaldybės komisiją, nusiuntęs tokio turinio laišką: „Mes turime kategoriškai paprieštarauti bandymams... iš anksto neleisti gyventojams net aptarti planų surengti vienų iš prestižiškiausių ir garsiausių pasaulyje sporto rungtynių“.

Bet kokiu atveju savivaldybės komisijos lygyje jau buvo svarstomi pasiūlymai įvesti naujas taisykles rengiant gatvių lenktynes, numatančias galimų pasekmių, kurias iššauktų „Formulės-1“ lenktynių organizacija, analizę: kalbama apie triukšmo lygio analizę ir problemas, susijusias su kelių uždarymu.

Taip pat numatoma įvesti privalomą kiekvienų lenktynių organizavimo derinimą su savivaldybės komisija, kuri kiekvienais metais svarstytų šį klausimą savo pavasario posėdyje. Bet kol kas jokie pasiūlymai nebuvo pateikti ir bet kokie svarstymai atidėti ateičiai.

„Miami Herald“ primena, kad planas pastatyti F-1 trasą „Miami Rock Statium“ rajone buvo pasiūlytas „Miami Dolphins“ klubo savininko Stepheno Rosso po to, kai buvo atmesta pradinė idėja pastatyti trasą Majamio uosto apylinkėse.


Komentarai (1)
Lexxus
| 10/08 13:43 Atsakyti
Galėtų ant druskos ežerų daryt... Darbo mažai - tik atžymėt, unikali patirtis ir t.t.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas