Malaizijos GP: šeštadienio treniruotės

Malaizijos GP: šeštadienio treniruotės
logo 2009 Balandžio 04 d. 10:20, Bridgestone Motorsport
„Williams“ lenktynininkas Nico Rosbergas buvo pats greičiausias Malaizijos GP šeštadienio treniruotėse. Vokietis šiemet buvo greičiausias net penkiuose iš šešių laisvųjų važiavimų.
N. Rosbergas greičiausią treniruočių ratą nuvažiavo per 1 min. 35,940 sek. Tai kiek prastesnis rezultatas nei vakar antrojoje laisvųjų važiavimų dalyje pavyko „Ferrari“ pilotui Kimi Raikkonenui, tuomet žiedą apsukusiam per 1 min. 35,707 sek.
Treniruotės prasidėjo vangokai – lenktynininkai laukė, kol išdžius paskutiniai drėgni trasos plotai. Nors laisvųjų važiavimų metu trasą dengė grėsmingi tamsūs debesys, tačiau lietus taip ir neprasidėjo.
Po pirmųjų mėginimų pirmavo Jensonas Buttonas („Brawn“), tačiau praėjus 26 minutėms po važiavimų pradžios, į priekį išsiveržė N. Rosbergas. Jį po minutės trumpam išstūmė Sebastianas Vettelis („Red Bull“), tačiau vokietis greitai susigrąžino lyderio poziciją.
Likus pusvalandžiui iki treniruočių pabaigos, pilotai ėmė keisti padangas į minkštąsias. Pirmasis jas išmėginęs Nickas Heidfeldas („BMW Sauber“) kaip mat užfiksavo greičiausią rezultatą, tačiau jau greitai jo laiką pagerino J. Buttonas, o šiam iš paskos – ir Rubensas Barrichello („Brawn“).
Lyderiai keitėsi labai sparčiai, kol galų gale priekyje įsitvirtino „Ferrari“ pilotai Kimi Raikkonenas ir Felipe Massa. Tačiau, likus 4 minutėms iki treniruočių pabaigos, jų laikus pagerino N. Rosbergas, kuriam niekas taip ir nebeprilygo.
Paskutinėmis minutėmis į antrąją vietą pakilo Markas Webberis („Red Bull“). F. Massa galų gale liko trečias, o tarp jo ir komandos draugo K. Raikkoneno spėjo įsiterpti abu „Toyota“ pilotai, Jarno Trulli ir Timo Glockas, bei S. Vettelis.
Treniruočių metu prastai atrodė „McLaren“ komanda, kurios pilotai Lewisas Hamiltonas ir Heikki Kovalainenas liko tik atitinkamai dvyliktoje ir tryliktoje vietose. „Renault“ lenktynininkas Fernando Alonso taip pat turėjo sunkumų ir užėmė tik keturioliktąją poziciją.
Primename, kad Malaizijos GP kvalifikacijos pradžia – 12.00 val. Lietuvos laiku.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos