Maršalai neleido N. Hulkenbergui tęsti lenktynių (2)

Maršalai neleido N. Hulkenbergui tęsti lenktynių
logo Gegužės 30 d. 12:18, Haas F1 Team nuotr.

Monake „Haas“ pilotas Nico Hulkenbergas buvo įsitikinęs, kad galės tęsti lenktynes po kontakto su komandos partneriu Kevinu Magnussenu, bet maršalai neleido jam to padaryti.

Nico buvo priverstiniu incidento tarp Magnusseno ir Perezo dalyviu ir tikėjosi sugrįžti į boksus, kadangi bolidas kritinių pažeidimų neturėjo, tačiau maršalai norėjo kuo greičiau išvalyti trasą nuo nuolaužų ir evakuoti bolidus, priversdami Hulkenbergą išlipti iš kokpito.

„Tame nebuvo jokios būtinybės, - radijo ryšiu pasiskundė Nico ir išlipo iš mašinos. Jis kurį laiką sėdėjo ant Halo, bet vėliau vėl įlipo į kokpitą ir paklausė savo lenktynių inžinieriaus: „Garry, ar tu esi čia?“

Į teigiamą atsakymą Hulkenbergas atsakė: „Nukentėjo tik priekinis sparnas ir galinė padanga. Nėra jokio pakabos pažeidimo ar dar ko nors. Manau, kad mes galėsime toliau judėti po restarto“.

Inžinierius atsakė: „Pažiūrėsime, kaip mes galime susigrąžinti mašiną“.

Vokiečių pilotas sugebėjo užvesti variklį, bet gavo aiškius nurodymus ranka iš maršalų išlipti iš mašinos, Hulkenbergas nesipriešino: „Gerai, man laikas trauktis“, - pranešė Nico.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SatanKlaus
IP: efe1d42 | 05/30 13:48 Atsakyti
Klepsidra
05/30 13:19

visiska pieva

Kosmosas, dabar kažkoks šiukšlių šlavėjas šalia trasos sprendžia kas gali tęsti lenktynes o kas ne...
Klepsidra
IP: f493dd1 | 05/30 13:19 Atsakyti
visiska pieva
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621