Maršalo žūtis (19)

logo 2001 Kovo 04 d. 15:51
Kaip jau pranešėme anksčiau, Australijos DP metu žuvo maršalas. Dabar galime papasakoti plačiau apie šį incidentą.
Jacques Villeneuve'as ("BAR") ir Ralfas Schumacheris ("Williams") susidūrė 4-ajame rate, kai pirmasis įvažiavo į antrojo bolido galą. R.Schumacheris pradėjau anksčiau stabdyti, o J.Villeneuve'as nespėjo sureaguoti. Incidento metu J.Villeneuve'o bolidas pakilo į orą ir trenkėsi į apsauginę sieną, o bolido dalys kliudė šalia trasos stovėjusį maršalą. Šis nuo sužeidimų mirė. Taip pat incidento metu buvo sužeisti septyni žiūrovai.

Komentarai (19)
forms
| 07/21 13:49 Atsakyti
Gaila kad nemačiau irašą irgi turbūt jau sunkiai surasi!
Mobil 1
| 06/20 17:02 Atsakyti
minde >>> kas tas "mantas"?
minde
| 03/09 09:24 Atsakyti
Klausyk *** mantai man atrodo kad tu esi didziausias gaidys ir dar nieko neteko laidoti,Jei neturiSIRDIES tai gal gariau patylek ir nenervink visu varydamas kazkoki mesla ant kitu.
Kai pats patyrsi koki smegenu sumusima gal tada pats suprasi asile!!!!!!!!!!!!!!
| 03/05 20:51 Atsakyti
Tas vilnevas vairuoti nemoka ar ką
ramas
| 03/05 18:45 Atsakyti
AF 1 ar galėtum nurodyti kur galima pasiziureti vaizdo irasa is vilenevo masinos.?
| 03/05 17:01 Atsakyti
MANTAI , UZHCHIAUPK SAVO PURVINA SUPISTA NACISTINE BURNA, NES JOJE VEISIASI PER DAUG SHOODO!!!!!
| 03/05 16:56 Atsakyti
kadangi fia taisykles nenumato, kuriuo metu pilotas privalo stabdyti, tai ash manau, jog r.shumis shitoj situacijoj nekaltas. o zakas akivaizdziai nenumate stabdymo ir nesilaike saugaus atstumo. bent ash taip galvoju.
motas
| 03/05 15:08 Atsakyti
asu shumo priesas, bet tikrai, prie ko cia tas shumas prie vileniuvo avarijos. gal jis ir pasikeles kiek, bet kita vertus, yra ko keltis, visgi tris kart cempionas.... o kai del shumaheriuko, tai tikrai, kodel taip anksti stabde?, ir dar ijunges durneli sako, kad vaziavo, ir staida bac i rura zakas.
Arunas
| 03/05 14:50 Atsakyti
Ka chia dabar ant Schumio varot. Tai argi jis kaltas po velniu. Nu juk visko pasitaiko ir tikiuosi to daugiau nepasitaikys.
moderator TaBu
| 03/05 12:30 Atsakyti
AF1: turejai matyti kaip nerealiai anksti pradejo stabdyti ralfas... O kai vaziuoji 300 km/h neimanoma pastebeti priesais vaziuojancio bolido greicio pasikeitimo. Tiesiog pilotai vaziuoja tikedamasi, kad kiti irgi stabdo +/- 5 metrai nuo tos vietos kur ir jie stabdo. Beje: as irgi ziurejau tuos pacius irasus. O del Schumio: ne nesvarbu koks tu bebutum egoistas, vistiek esi zmogus ir tikiu, kad jam "abydna", jog dar vienas zmogus dirbantis tam, kad jis galetu laimeti, zuvo.
×

TOP naujienos