„McLaren“ Abu Dabyje naudos pakoreguotą bolido išdažymą (3)

„McLaren“ Abu Dabyje naudos pakoreguotą bolido išdažymą
logo 2021 Gruodžio 07 d. 21:26, McLaren F1

McLaren“ šiandien paskelbė, kad paskutinėse sezono lenktynėse, kurios bus surengtos Abu Dabyje, naudos pakoreguotą automobilio išdažymą.

Naują išdažymą, kuriame JAE gyvenančios dailininkės Rabab Tantawy meno kūrinys sujungtas su tradicinėmis „McLaren“ papajos ir mėlyna spalvomis, pirmą kartą trasoje bus galima pamatyti penktadienį „Yas Marina“ trasoje vyksiančių treniruočių metu.

Pakoreguotas automobilio išdažymas buvo atskleistas antradienio vakarą Abu Dabyje vykusiame specialiame renginyje ir yra kampanijos „Driven by Change“, kurią komandos rėmėjui BAT priklausantis prekinis ženklas „Vuse“ pradėjo kartu su „McLaren“, rezultatas.

„Vuse“ nori suteikti platformą perspektyviems vyresniems nei 25 metų menininkams, kurie nesulaukė pasaulinio pripažinimo už savo kūrybą, kurio nusipelnė.

R. Tantawy meno kūrinys buvo sukurtas bendradarbiaujant su automobilių žiniasklaidos dizaineriu Davide‘u Virdis. Ji yra pirmoji moteris menininkė iš Vidurio rytų, sukūrusi išdažymą F-1 bolidui.

„Džiaugiamės, kad galime novatoriškai sujungti meno bei automobilių sporto pasaulius ir Abu Dabio GP lenktynių metu ant savo automobilių pavaizduoti Rabab Tantawy meno kūrinius“, - sakė „McLaren“ rinkodaros vadovė Claire Cronin.

„Kartu su „Vuse“, projektas „Driven by Change“ yra unikali galimybė pasinaudoti mūsų pasauline scena ir padėti garsinti kylančius talentus, suteikiant neatrastiems kūrėjams platformą, kurios jie nusipelnė. Rabab menas įkvepia ir mes didžiuojamės, kad šį savaitgalį jos kūrinys bus matomas lenktynėse.“

Tai bus ne pirmas kartas šiemet, kai „McLaren“ naudos kitokį nei įprastą automobilio išdažymą. Monako GP etape ekipos bolidai buvo išdažyti „Gulf“ spalvomis.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 95
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Micius
IP: 15d615f | 12/08 07:34 Atsakyti
Kai prapili trečią vietą, kas gi daugiau belieka :D
deivec
IP: 1353dd0 | 12/07 23:32 Atsakyti
jeigu esi menininkas, tai butinai kazko nusipelnei ? :D:D:D
vuse...remia mena...oh my kaip grazu....

pasigooglinkite kas tas vuse
:pablo:
IP: 1d2f18b | 12/07 22:31 Atsakyti
Labai gražu šiaip.
×

TOP naujienos