„McLaren“ bolidą pristatys vasario 15 d. (2)

„McLaren“ bolidą pristatys vasario 15 d.
logo Sausio 28 d. 20:22, McLaren F1

Vakar pasidalinusi video, kuriame užfiksuotas pirmas kartas, kai buvo užvestas „Mercedes“ variklis, šiandien „McLaren“ paskelbė, kad savo naująjį bolidą MCL35M pristatys vasario 15 dieną, 21:00 val. Lietuvos laiku.

Britų ekipa tapo antrąja komanda, paskelbusia naujojo automobilio pristatymo datą. Kiek anksčiau „Alfa Romeo“ paskelbė, kad savo 2021 m. bolidą pristatys savaite vėliau Lenkijoje. Tuo tarpu pirmi ir vieninteliai priešsezoniniai bandymai prasidės kovo 12 d. Bahreine.

„McLaren“ paskutinį kartą į savo bolidus „Mercedes“ variklius montavo 2014 m. Britų ekipai tai bus trečias gamintojas, kurio motorai bus montuojami į automobilius per pastaruosius penkerius metus. 2015 m. „McLaren“ pradėjo naudoti „Honda“ jėgaines, o vėliau pasirinko „Renault“ variklius.

Komanda, besiruošdama naujam sezonui, pakeitė ne tik variklių tiekėją, bet ir vieną iš savo pilotų. Ekipos garbę šiemet gins Danielis Ricciardo, užimsiantis Carloso Sainzo vietą.

Praėjęs sezonas britų ekipai buvo sėkmingiausias per pastaruosius aštuonerius metus. Iškovojusi prizines vietas Austrijoje ir Italijoje, „McLaren“ metus užbaigė trečioje konstruktorių įskaitos vietoje.


Komentarai (2)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas