„McLaren“ ekipa „Indianapolis 500“ lenktynėse naudos „Chevrolet“ variklius

„McLaren“ ekipa „Indianapolis 500“ lenktynėse naudos „Chevrolet“ variklius
logo 2018 Gruodžio 04 d. 21:08, IndyCar

McLaren“ oficialiai paskelbė, kad kitų metų „Indianapolis 500“ lenktynėse naudos „Chevrolet“ variklius.

Britų ekipos pilotas Fernando Alonso minėtose varžybose debiutavo pernai. Tuomet ispanas pilotavo „Andretti“ komandos bolidą, kuriame buvo sumontuotas „Honda“ variklis. Sportininkas sėkmingai pasirodė kvalifikacijoje ir kovojo lenktynėse dėl aukštų pozicijų. Tačiau dėl variklio gedimo pilotas varžybų nebaigė.

F. Alonso, kartu su „McLaren“, į Indianapolį sugrįš kitais metais ir 103-iosiose „Indy 500“ lenktynėse pilotuos bolidą su „Chevrolet“ varikliu.

Tai bus ne pirmas kartas, kai į „McLaren“ bolidus bus montuojami „Chevrolet“ varikliai. Būtent šio gamintojo motorai buvo montuojami į britų komandos automobilius praėjusiame amžiuje „CanAm“ čempionate. 2019 metais, po 47 metų pertraukos, abi pusės vėl kartu sieks aukščiausių rezultatų.

F. Alonso praėjusią savaitę Bahreine buvo apsikeitęs bolidais su NASCAR žvaigžde Jimmie Johnsonu ir pirmą kartą išbandė „Chevrolet“ automobilį. Vėliau paaiškėjo, kad sportininkas kitais metais vėl dalyvaus 24 val. trukmės lenktynėse Daytonoje, kuriose pilotuos „Cadillac“ bolidą. Pastarasis gamintojas, kaip ir „Chevrolet“, priklauso „General Motors“.

2012 m. sugrįžęs į „IndyCar“, „Chevrolet“ ilgą laiką dominavo čempionate, iš 118 lenktynių nugalėjęs 73 kartus. „Chevrolet“ geriausiu variklių gamintoju buvo pripažintas šešis kartus, o sportininkai, pilotavę bolidus su minėto gamintojo motorais, čempionais tapo penkis kartus.

Šiemet Indianapolyje vykusiose lenktynėse triumfavo „Penske“ bolidą su „Chevrolet“ varikliu pilotavęs Willas Poweris. Tuo tarpu pagrindinė JAV gamintojo varžovė „Honda“ triumfavo konstruktorių įskaitoje, o Scottas Dixonas, pilotavęs bolidą su japonų motoru, tapo čempionu.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749