„McLaren“ grupė parduoda „Applied“ padalinį

„McLaren“ grupė parduoda „Applied“ padalinį
logo 2021 Rugpjūčio 05 d. 21:24, McLaren F1

McLaren“ grupė paskelbė parduodanti „Applied“ padalinį tam, kad galėtų skirti „daugiau dėmesio automobilių gamybai bei automobilių sporto programai“.

„Applied“ yra technologijų padalinys, vykdantis konkrečius automobilių sportui skirtus projektus, įskaitant standartinio ECU, kurį „Formulėje-1“ naudoja visos komandos. Padalinys taip pat gamina baterijas, kurios nuo 2018 metų yra naudojamos „Formulės-E“ čempionate.

Skelbiama, kad „Applied“ padalinys parduodamas investicinei grupei „Greybull“, tačiau jam toliau vadovaus esama vadovų komanda, o veikla toliau bus vykdoma „McLaren“ technologijų centre Wokinge, Didžiojoje Britanijoje.

Per pastaruosius metus „McLaren“ grupė ėmėsi svarbių veiksmų, kad sustiprintų savo finansinę padėtį, įskaitant išsamų skolų refinansavimą.

„McLaren“ grupės vykdomasis pirmininkas Paulas Walshas apibūdino tai kaip „vieną iš veiksmų, kuriais siekiama sukurti labiau sutelktą ir pelningesnę grupę“.

Pastaraisiais metais F-1 programa, kuria rūpinasi „McLaren Racing“ padalinys, demonstravo gerus rezultatus, tačiau buvo baiminamasi, kad ją paveiks kitos grupės problemos.

Dabar P. Walshas teigia, kad automobilių ir automobilių sporto projektai, kuriuos papildys „Extreme-E“ projektas, bus „paremti tvaresne kapitalo struktūra“.

Tikimasi, kad „Applied“, kuris FE ekipoms tieks baterijas dar ir kitais metais, bus parduotas iki šio mėnesio pabaigos.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 623
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778