„McLaren“ kitąmet gali dalyvauti „IndyCar“ čempionate (5)

„McLaren“ kitąmet gali dalyvauti „IndyCar“ čempionate
logo 2018 Gegužės 15 d. 23:59, IndyCar

Kitais metais „McLaren“ komandos bolidus galbūt pamatysime ne tik „Formulės-1“, bet ir „IndyCar“ čempionate.

 JAV žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad praėjusį savaitgalį britų ekipos atstovai buvo atvykę į Indianapolį, kur susitiko su galimais partneriais. Teigiama, jog derybos bus pratęstos po „Indianapolis 500“ lenktynių, birželio mėnesį.

Pernai „McLaren“ ir „Andretti“ ekipa bendradarbiavo minėtose „Indianapolis 500“ varžybose, kuriose pirmą kartą startavo britų komandos pilotas Fernando Alonso.

McLaren“ vadovas Zakas Brownas praeityje ne kartą buvo prasitaręs, kad britų automobilių gamintojas ateityje gali sugrįžti ne tik į WEC, bet ir į „IndyCar“.

Manoma, kad „McLaren“ partnere „IndyCar“ čempionate vėl galėtų tapti „Andretti“ komanda. Už JAV ir Europos ribų Z. Brownas ir Michaelas Andretti yra partneriai Australijos „Supercars“ čempionate. O kai Z. Browno „United Autosports“ komanda atvyksta į IMSA lenktynes JAV, jos technika rūpinasi „Andretti Autosport“ žmonės.

Teigiama, kad „McLaren“ skyrybos su „Honda“ „Formulėje-1“ netrukdytų britų ekipai anapus Atlanto naudoti japonų motorus.

Komentarai (5)


RBR
| 2018 Gegužės 16 d. 13:19
Kad nemazai komandu savininku dalyvauja ivairiuose cempionatose, garsindami savo varda ar prekes zenkla. Ferrari, Mercedes, Renault, RedBull, Haas vienokiu ar kitokiu budu lenktyniauja kitose serijose. Beje ir tie patys McLarenai vaziuoja kazkur. Tai cia menka naujiena butu. Tik gal Indycaro bolidai panasiausi i formules1 :D
jmrb
| 2018 Gegužės 16 d. 13:14
Morda Pats_69328
| 2018 Gegužės 16 d. 12:15

ne per daug appzioti jiem juk viskas renmiasi i sponsorius personala laika organizacines galimybesgalu gale lliks be nieko is vis tik du daug siekianciais planais visko neapziosi

Ne per daug, ypač jei viskas bus "McLaren branded Andretti".

O iš komercinės pusės tai jų IPO ne už kalnų, tai savireklama irgi ganėtinai svarbi, ypatingai US, kur F1 nėra labai sekamas sportas.
Morda Pats_69328
| 2018 Gegužės 16 d. 12:15
ne per daug appzioti jiem juk viskas renmiasi i sponsorius personala laika organizacines galimybesgalu gale lliks be nieko is vis tik du daug siekianciais planais visko neapziosi
žiūrim
| 2018 Gegužės 16 d. 10:54
Nu ir viskas aišku bus su Alonso tada
Klepsidra
| 2018 Gegužės 16 d. 07:51
delto, kad McLaren ir Honda skyrybos tera verslo dalis, o ne emocijos, kaip sito saito vaikigaliu
×