„McLaren“ neigia pasirodžiusius gandus

„McLaren“ neigia pasirodžiusius gandus
logo 2021 Lapkričio 15 d. 20:10, McLaren F1

McLaren“ grupė išplatino pareiškimą, neigdama pasklidusius gandus, kuriuose teigiama, kad ją įsigijo „Volkswagen“ grupei priklausantis prekinis ženklas „Audi“.

Pirmadienio rytą pasklidusiuose ganduose buvo teigiama, kad „Audi“ grupės įsigijimu pasinaudos kaip priemone patekti į „Formulę-1“.

„McLaren“ grupė žino apie žiniasklaidoje pasirodžiusius gandus, kuriuose skelbiama apie tai, kad „Audi“ įsigijo „McLaren“ grupę. Tai visiškai netikslu, ir „McLaren“ siekia, kad ši istorija būtų pašalinta. „McLaren“ technologijų strategija visada apėmė nuolatines diskusijas ir bendradarbiavimą su atitinkamais partneriais ir tiekėjais, įskaitant kitus automobilių gamintojus, tačiau „McLaren“ nuosavybės struktūra nepasikeitė“, - teigiama pranešime spaudai.

Į „McLaren“ grupę patenka ir lenktynių padalinys, kuriam priklauso F-1, „IndyCar“, o netrukus ir „Extreme E“ komandos, bei automobilių padalinys.

Rugpjūčio mėn. „McLaren“ taikomųjų technologijų padalinys „McLaren Applied“ buvo parduotas „Greybull Capital“.

Praėjusiais metais „McLaren“ grupė smarkiai sumažino darbuotojų skaičių. Prasidėjus pandemijai buvo atleista apie 1200 darbuotojų, iš kurių nedidelė dalis dirbo lenktynių padalinyje. Vėliau ji pardavė 33 proc. lenktynių padalinio akcijų paketą „MSP Sports Capital“, taip į komandą investuodama apie 185 mln. svarų sterlingų.

Manoma, kad „Audi“ svarsto galimybę patekti į „Formulę-1“, kai nuo 2026 m. čempionate bus naudojami naujos kartos varikliai.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 141
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794