„McLaren“ nutarė nelaukti J. Key ir paskyrė buvusį darbuotoją P. Fry (5)

„McLaren“ nutarė nelaukti J. Key ir paskyrė buvusį darbuotoją P. Fry
logo 2018 Rugsėjo 04 d. 14:18, Ferrari

Tapo aišku, kad Patas Fry taps „McLaren“ inžinerinio departamento vadovu ir užsiims komandos paruošimu 2019 metų sezonui.

„McLaren“ šiuo metu atlieka labai didelę restruktūrizaciją, kurios metu komandą paliko buvęs lenktynių direktorius Ericas Boullier, technikos direktorius Timas Gossas ir inžinierinio departamento direktorius Mattas Morrisas.

Yra žinoma, kad naujuoju komandos technikos direktoriumi turi tapti Jamesas Key, tačiau pastarasis negali prisijungti prie komandos, kol neužsibaigs jo sutartis su „Toro Rosso“.

Dėl šios priežasties „McLaren“ nutarė pasikviesti savo buvusį inžinierių Patą Fry, kad šis padėtų komandai ruošiantis 2019 metų sezonui.

Derybos užtruko keletą savaičių ir , pasak spaudos, Fry jau pasirašė sutartį su komanda, pagal kurią jis užims inžinierinio departamento vadovo postą. Jis iš karto pradės eiti savo pareigas.

Patas Fry „Formulėje-1“ savo karjerą pradėjo 1987 metais „Benetton“ komandoje, 1993 metais perėjo į „McLaren“, kur dirbo iki 2010 metų. Po Wokingo Patas ketverius metus buvo „Ferrari“ technikos direktoriaus pavaduotojas, tačiau paliko komandą po restruktūrizacijos, kurą atliko naujasis „Ferrari“ technikos direktorius Jamesas Allisonas.

Paskutine Fry darboviete buvo „Manor“, kur jis užėmė technikos konsultanto pareigas iki pat komandos žlugimo 2017 metų pradžioje.

 


Komentarai (5)
Micius
| 09/04 20:37
Čia kaip Lietuvos futbolas, kai farerų salų santechnikų neįveikiam, tai lengva ir pakilti, kai nebėra kur kristi:)
Valdis
| 09/04 18:17
Jau daug metų esu McLaren fanas, bet pastaruosius 4 metus jaučiu, kad komandos tarsi ir nebėra formulėje 1 dėl itin blogų rezultatų.
beglys
| 09/04 16:12
SF15T
| 2018 Rugsėjo 04 d. 15:20

na sekmes jiems. visas buves ferru zbrodas pas maklius susiguzes : )).

Nelabai suprantu kur čia tu matai zroda, o beto šie žmonės kuriuos mini straipsnyje McLarenuose dirbo kai ši komanda kovojo dėl Čempiono titulo. O kad juos poto vieną po kito persiviliojo kitos komandos tikėdamosis tokios pat sėkmės čia jau vėlesnė istorija.
Bent jau man asmeniškai atsirado viltis, kad pagaliau MCL gali ir atsigauti. Bet kaip sakoma ateitis parodys.
SF15T
| 09/04 15:20
na sekmes jiems. visas buves ferru zbrodas pas maklius susiguzes : )).
Klepsidra
| 09/04 15:03
nutare nelaukti? que? kazkas turi kurti ir buti atsakingas uz 2019 bolida
×

F-1.lt pulsas