„McLaren“ paaiškino, kodėl ant naujojo bolido nėra „Mercedes“ ženklo

„McLaren“ paaiškino, kodėl ant naujojo bolido nėra „Mercedes“ ženklo
logo 2021 Vasario 16 d. 12:10, McLaren F1

Po ilgokos pertraukos „Mercedes“ varikliai vėl bus montuojami į „McLaren“ bolidus. Tačiau šiemet nei ant automobilių, nei ant sportininko aprangos, motorų gamintojo ženklo nepamatysime. Tai daugelis pastebėjo vakar vykusio MCL35M bolido pristatymo metu.

Komandos atstovų teigimu, su „Mercedes“ buvo susitarta tik dėl variklių tiekimo, tuo tarpu marketingo sutartis nebuvo pasirašyta.

Panaši situacija yra ir su kitomis „Mercedes“ klientėmis. Ant „Racing Point“ (dabar „Aston Martin“) bolidų pernai taip pat nebuvo „Mercedes“ logotipų, nors ekipa irgi naudojo pastarojo gamintojo variklius.

„Mercedes“ ženklo taip pat nebuvo ir ant „Williams“ bolidų. Tiesa, gamintojo logotipus buvo galima pamatyti ant sportininkų aprangos. Britų ekipai atstovaujantis George‘as Russellas priklauso „Mercedes“ pilotų programai.

Manoma, kad sutartyje su „Mercedes“ nėra punkto, kuriame nurodyta, jog ekipa privalo reklamuoti variklio tiekėją. Tiesa, pernai, ant „McLaren“ bolidų buvo matomi tuometinio motorų tiekėjo „Renault“ logotipai.

Komandos vadovo Andreaso Seidlo teigimu, „McLaren“ tikslas yra ne reklamuoti variklių tiekėją, o kovoti dėl pergalių.

„Mes tikime, kad naudodami „Mercedes“ jėgaines ateityje galėsime kovoti dėl pergalių. Dabar svarbiausia skirti visą dėmesį sau. Mūsų dar laukia ilgas kelias, bet esame patenkinti per pastaruosius metus padarytų progresu. Vis dėlto dar turime daug ką padaryti, kad ateityje vėl galėtume kovoti dėl pergalių.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0