„McLaren“ pademonstravo 2050 m. bolido koncepciją

„McLaren“ pademonstravo 2050 m. bolido koncepciją
logo 2019 Sausio 24 d. 00:55, McLaren F1

McLaren Applied Technologies“, dukterinė „McLaren“ komandos kompanija, pademonstravo kaip 2050 metais galėtų atrodyti F-1 bolidai ir pristatė savo koncepciją, kurią pavadino „MCLExtreme“.

Anot bolido kūrėjų, „MCLExtreme“ išsiskirtu tuo, jog galėtų pasiekti 500 km/h greitį. Automobilis būtų varomas elektra, galiniais ratais, o „lanksti baterija būtų integruota į aerodinamikos paketą“. Teigiama, kad tam tikri aerodinaminiai elementai galėtų keisti savo formą. Bolidą padėtų pilotuoti dirbtinio intelekto pilotas, o padangos savaime pašalintu atsiradusius pažeidimus.

„McLaren Applied Technologies“ atstovų teigimu, prieš kuriant koncepcinį modelį buvo išklausyta sirgalių nuomonė, atsižvelgta į automobilių elektrifikacijos ir emisijos tikslus bei vizijas, kaip ateityje kis automobilių technologijos.

„Mes visada ieškome sprendimo būdų rytojuj. Per pastaruosius kelerius metus matėme įvairiausių koncepcijų. Matėme kaip ateityje gali atrodyti F-1 bolidai“, - pasakojo „McLaren Applied Technologies“ sporto skyriaus vadovas Rodi Basso.

„Bet dabar tai pirmas kartas, kai pateikiama detalesnė ateities automobilių sporto vizija. Tikimės, jog tai paskatins diskusijas apie tai, kaip automobilių sportas reaguos į pokyčius technologijų bei pramogų srityse, kad 2050 m. galėtume patenkinti sporto sirgalių poreikius.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821