„McLaren“ pardavė savo bazę Wokinge (2)

„McLaren“ pardavė savo bazę Wokinge
logo Balandžio 20 d. 17:31, McLaren

Amerikiečių kompanija „Global Net Lease“ (GNL) už 170 mln. svarų sterlingų nupirko „McLaren“ bazę Wokinge Anglijoje ir iš karto ją išnuomavo buvusiems savininkams. Sandoris, kuris bus užbaigtas birželį, apima tris pastatus, kuriuose yra kompanijos padaliniai - „McLaren Automotive“, „McLaren Racing“ ir „McLaren Applied Technologies“.

„McLaren“ savo bazę nutarė parduoti praėjusiais metais, norėdama padengti daugiamilijoninius nuostolius dėl sumažėjusių serijinių lengvųjų automobilių pardavimo COVID-19 pandemijos metu ir sumažėjusiomis įplaukomis iš dalyvavimo „Formulės-1“ pasaulio čempionate.

Pagal sutarties su GNL sąlygas, „McLaren“ iš karto išsinuomojo visą bazę 20-čiai metų, todėl tai visiškai neatsilieps visų padalinių kasdieninei veiklai. Pagal susitarimą, „McLaren“ toliau mokės visas bazės išlaikymo išlaidas, tarp kurių – ir draudimas bei visi mokesčiai.

Bazės pardavimas – ne vienintelės kompanijos įplaukos pastaraisiais metais. Pernai „McLaren“ gavo 150 mln. svarų kreditą Bahreino nacionaliniame banke ir pardavė 15 proc. „McLaren“ padalinio – „McLaren Racing“ akcijų už 260 mln. svarų investicinei grupei „MSP Sports Capital“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 65
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau

Komentarai (2)
TomTom
IP: d1cf999 | 04/21 01:14 Atsakyti
kart
04/20 22:01

Rusiškas biznis.

Ir lietuviskas :D parduot valstybine imone kuri nesa pelna uzsieniui, tada moket baisines babkes ir nuomot, arba pirkt produkta is tos firmoa ir taip atidavinet pinigus atgal.
kart
IP: ff4c1cb | 04/20 22:01 Atsakyti
Rusiškas biznis.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas