„McLaren“ pilotams nerimą kelia vėjo kryptis

„McLaren“ pilotams nerimą kelia vėjo kryptis
logo 2019 Lapkričio 03 d. 01:22, McLaren F1

McLaren“ pilotai nerimauja, jog kvalifikacijoje jiems pagelbėjęs vėjas, lenktynėse gali atsisukti prieš juos.

Carlosas Sainzas ir Lando Norrisas kvalifikacijoje pasidalino pozicijas ketvirtoje startinėje eilėje. Minėtasis L. Norrisas užfiksavo geriausią rezultatą pirmoje važiavimo dalyje. Jaunasis britas pripažino, kad jam padėjo sąlygos trasoje.

„Šiandien vėjas mums padėjo. Tai yra gerai ir blogai tuo pačiu metu. Gerai, nes mes išnaudojome sąlygas trasoje ir iškovojome gerą rezultatą“, - pasakojo L. Norrisas.

„Problema ta, kad vėjas pūs vėl iš tos pusės, iš kurios pūtė penktadienį treniruočių metu. Tad lenktynėse gali būti sudėtingiau nei kvalifikacijoje. Bet septinta ir aštunta pozicijos buvo geriausia ką galėjome iškovoti. Paskutinėje važiavimų dalyje turėjau tik vieną padangų komplektą, tuo tarpu kiti po du. Nemanau, kad galėjau pasirodyti geriau, tad esu patenkintas rezultatu.“

Dėl vėjo nerimauja ir antrasis komandos pilotas C. Sainzas.

„Esu labai patenkintas rezultatu. Du ratai paskutinėje dalyje buvo tiesiog puikūs. Pavyko ratą įveikti dviem ar trim dešimtosiomis sekundės dalimis greičiau, ko nesitikėjau. Tai, jog pavyko ratą įveikti per 32,8 sek., jausmas buvo tikrai geras“, - kalbėjo C. Sainzas.

„Vėjui pučiant iš šiaurės pilotuoti bolidą buvo tikrai malonu. Dėl mums nežinomos priežasties bolidas tapo tikrai geras. Sekmadienį vėjas vėl bus toks, koks buvo per antrąsias treniruotes. Tai gali atsiliepti mūsų pasirodymui lenktynėse. Turime viską išanalizuoti ir pasirūpinti, kad nenutiktų taip, kaip nutiko Meksikoje.“

Komentarai (0)


×