„McLaren“ reikalauja nubausti Y. Tsunodą (2)

„McLaren“ reikalauja nubausti Y. Tsunodą
logo Birželio 11 d. 12:03, Red Bull Content Pool / Getty Images

Azerbaidžano GP lenktynių metu „McLaren“ komanda pasiskundė FIA lenktynių direktoriui Michaelui Masi dėl to, kad „AlphaTauri“ lenktynininkas Yuki Tsunoda viršijo greitį galiojant dviguboms geltonoms vėliavoms po Maxo Verstappeno avarijos.

Michaelas Masi atsisakė tirti šį epizodą, teigdamas, kad visi pilotai tuo metu pažeidė greičio režimą ir jei įvykis būtų tiriamas, tai nubausti reikėtų visus sportininkus. „McLaren“ dar bandė ginčytis, sakydami, kad Tsunodos pažeidimas buvo itin akivaizdus. Tuo tarpo Masi atsakė, kad jam absoliučiai akivaizdžiais buvo visi pažeidimai.

Galiausiai Tsunoda nubaustas nebuvo. Tačiau „McLaren“ komandos vadovas Anrdeas Seidlas iki šiol su tuo nesutinka.

„Mano požiūriu, ten vyko dalykai, kurie nėra normalūs, - kalbėjo A. Seidlas. - Dar turint galvoje tai, už ką mes gavome baudą po kvalifikacijos... Bet mes nieko negalime padaryti – tik pranešti teisėjams.

„McLaren“ direktorius mano, kad požiūris: „jei taisykles pažeidžia visi, tai tyrimo atlikti nereikia“ nėra teisingas: „Bet visi klausimai turi būti adresuoti Masi“.

Kartu A. Seidlas M. Masi darbą įvertino teigiamai: „Mes esame patenkinti, kaip jis susitvarko su savo labai sunkiu darbu. Bet svarbiausia yra atvirumas ir nuoseklumas, o taip pat dialogas, kuris tarp mūsų ir jo paprastai vyksta. Žinoma, kad būna situaciją, kada mes nesutinkame su teisėjų sprendimais, bet tai normalu: „Mes esame varžybų dalyviai, o jis turi ginti reglamento ir FIA interesus. Bet Masi savo darbą daro gerai“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 163
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau
Scuderia AlphaTauri Honda
Komanda: Scuderia AlphaTauri Honda 2021 sezono taškai: 49
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: AT02
Plačiau
Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2021 sezono taškai: 10
Komanda: AlphaTauri Amžius: 21 m.
Plačiau

Komentarai (2)
jmrb
IP: 1ddeba4 | 06/11 16:00 Atsakyti
Berods reddit'e kažkas buvo išanalizavęs visų lenktyninkų onboard video, ir kiek pamenu vos 5-6 lenktyninkai numetė greitį, tame tarpe ir abu McLaren. Tai kaip ir logiška Seidl toliau bandyt priminti šitą situaciją.
Bet kokių atveju, Masi reakcija buvo neadekvati, kad "jei visi, tai nieko". Pridėjus, kiek yra supykusių žmonių dėl pavėluotos reakcijos su raudom vėliavom, tai panašu, kad kitas GP bus jam nelengvas.
Klepsidra
IP: 038e568 | 06/11 12:23 Atsakyti
nauja tvarka - atsisakymas tiri pazeidimus pagal tai, kaip jam pasirodo
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas