„McLaren“ ruošiasi 2021 metų reformoms

„McLaren“ ruošiasi 2021 metų reformoms
logo 2019 Gegužės 27 d. 07:06, McLaren F1

McLaren“ užbaigė vadovybės kaitos procesą, kovo pabaigoje Jamesas Key užėmė technikos direktoriaus pareigas, o gegužę komandos vadovo pareigų ėmėsi Andreas Seidlas. Suprantama, jog paveikti esamą situaciją jie gali tik iš dalies, bet pagrindinė jų užduotis yra pasirengti 2021 metams, kai „Formulėje-1“ įvyks rimtos reformos.

Pavyzdžiui, Monake A. Seidlas pakomentavo neseną FIA sprendimą atsisakyti perėjimo prie standartinių pavarų dėžių, kurias tiektų monopolinis gamintojas.

„Suprantama, mes patys gaminame pavarų dėžes, todėl planai atsisakyti standartinių dėžių mums nieko nekeičia, - sakė naujasis „McLaren“ vadovas. – Manau, kad ateityje, kai bus įvesti ekipų biudžetų ribojimai, mes palaipsniui turėsime priartėti prie to, kad  visos komandos turės daugmaž vienodus resursus. Ir tuomet viskas priklausys tik nuo to, kas geriau susitvarkys su darbu.

Mano galva, tai įdomi ir sudėtinga užduotis, koks bebūtų naujasis reglamentas. Bet kokiu atveju, biudžetų ribojimas pasitarnaus ekipų galimybių sulyginimui“.

Jamesas Key pradėjo dirbti Wokinge kiek anksčiau ir jo pagrindinė užduotis yra kuo geriau pasiruošti būsimosioms permainoms: „Man atrodo, kad aš jau baigiu priprasti prie komandos – „McLaren“ aš jau praleidau du mėnesius ir žmonės, su kuriais aš dirbu, paliko labai gerą įspūdį. Darbų yra labai daug, juk visų mūsų laukia radikalios permainos, kurios įvyks „Formulėje-1“ 2021 metais ir tai yra visiškai naujas projektas.

Suprantama, kad jau dabar mes jam ruošiamės ir per artimiausius mėnesius bus aišku, koks tai projektas bus“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas