„McLaren“: Sepange rikiuotės pajėgumas bus aiškesnis

„McLaren“: Sepange rikiuotės pajėgumas bus aiškesnis
logo 2011 Balandžio 01 d. 22:48, McLaren
McLaren“ atstovų nuomone, pirmųjų sezono lenktynių Melburne, Australijoje, rezultatai gali neatspindėti tikrojo rikiuotės pajėgumo – realesnis vaizdas, jų nuomone, turėtų būti matomas kitą savaitgalį Sepange, Malaizijoje.
„Po to, ką pademonstravome Australijoje, manau, kad galime gerai pasirodyti ir Malaizijoje“, - vylėsi komandos lenktynininkas Lewisas Hamiltonas.
„Albert Parko (Melburnas – red. past.) trasa yra puiki, tačiau Sepango žiede skirtumai tarp bolidų bus aiškesni“, - pastebėjo sportininkas.
Pilotui pritarė ir „McLaren“ vadovas Martinas Whitmarshas, kartu neslėpęs vilčių, kad ekipos bolidas gerai važiuos ir visai kitokioje Sepango trasoje.
„Nemanome, kad Melburne galėjome išvysti geriausią savo varžovų pajėgumą, todėl esame dar labiau motyvuoti kiek įmanoma padidinti savo greitį“, - teigė specialistas.
„Esame patenkinti, kad Melburnui skirtas atnaujinimų paketas pasiteisino, o bolido važiavimas greitose Albert Parko vietose teikia vilčių, kad jis gerai lėks ir Sepange“, - pridūrė jis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066