Meksikos GP: šeštadienio treniruotė

logo 2019 Spalio 26 d. 19:02, Ferrari

Džiūstančioje Meksikos trasoje geriausią rezultatą paskutinėje savaitgalio treniruotėje užfiksavo „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas. Monakietis aplenkė komandos draugą Sebastianą Vettelį ir „Mercedes“ atstovą Valtterį Bottą.

Su sausai trasos dangai skirtomis padangomis sportininkai į trasą išvažiavo iki važiavimų pabaigos likus 15 minučių.

CLeclercas pačioje treniruotės pabaigoje vieną ratą įveikė per 1 min. 16,145 sek. ir vos 0,027 sek. aplenkė komandos draugą S. Vettelį, likusį antroje vietoje.

Tik viena dešimtąja sekundės dalimi nuo C. Leclerco atsiliko „Mercedes“ atstovas V. Bottas, važiavimus baigęs trečias. O ketvirtoje vietoje liko čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas.

Kadangi didžioji dalis lenktynininkų savo greičiausius rato įveikimo laikus nusprendė užfiksuoti važiavimų pabaigoje, kai kuriems sportininkams iškilo problemų su lėčiau važiavusiais varžovais. Vienas iš jų - „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas. Olandas galėjo finišuoti aukštoje pozicijoje, bet viename iš trasos sektorių jam sutrukdė lėčiau važiavęs varžovas, tad sportininkas liko šeštoje vietoje. O trumpai treniruotėse pirmavęs „McLaren“ pilotas Carlosas Sainzas važiavimus baigė penktas.

Dėl techninių problemų nei vienas iš „Renault“ komandos lenktynininkų neįveikė įskaitinių ratų.