„Mercedes“ baiminasi S. Perezo (6)

„Mercedes“ baiminasi S. Perezo
logo Vasario 21 d. 15:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Naujuoju partneriu Maxui Verstappenui „Red Bull“ komandoje tapo Sergio Perezas, patyręs lenktynininkas ir turintis gerą reputaciją, sugebantis išnaudoti bet kokią sudėtingą situaciją ir joje pasiekti sėkmės. Milton Keyneso komanda 2021 m. bus labai stipri, tai gerai supranta ir pagrindiniai varžovai.

Pernai meksikietis užėmė 4 vietą asmeninėje įskaitoje ir atvėrė kelią pergalėms „Racing Point“ sudėtyje, o šiemet, gavęs kur kas greitesnį bolidą, jis, be abejo, dažniau kovos dėl vietų ant podiumo. Vadinasi, „Red Bull“ ekipa bus gana rimta „Mercedes“ varžovė – tai pripažino ir pasaulio čempionų komandos technologijų direktorius Mike‘as Elliottas, bendraudamas su britų žiniasklaida.

Mike‘as Elliottas: „Kai mes žiūrime į komandas, su kuriomis mums teks iš esmės varžytis, suprantama, kad mes pirmiausiai dairomės į „Red Bull“. Jie bus mūsų svarbiausiais varžovais. Verstappenas yra puikus lenktynininkas, bet manau, kad Perezas bus itin rimtu pilotu „numeris du“. Jis uždirbinės daug taškų, ypač, kai nesiseks Verstappenui ir meksikietis komandai smarkiai padės kovojant dėl aukštos pozicijos Konstruktorių taurės įskaitoje.

Jei kalbėti apie pačius įsimintiniausius F-1 pilotus, tai suprantama, Charlesas Leclercas taip yra puikus. Taip pat bus įdomu pažiūrėti, ko „Aston Martin“ gretose pasieks Sebastianas Vettelis, ar naujas jo karjeros paragrafas bus sėkmingas. O  mes, „Mercedes“, žinoma stebėsime Lewisą Hamiltoną ir Valtteri Bottą, taip pat seksime, kaip sekasi George‘ui Russellui „Williams“ sudėtyje“.

Sunku įsivaizduoti, kaip „Mercedes“ susiklostys šis sezonas, bet čempionų komanda nebijo laikinų nesėkmių.

„Galima prisiminti Niki Laudos žodžius apie tai, kad „pergalių dienomis jūs nieko neišmokstate, o pralaimėjimų dienomis – mokotės kažko naujo“, - kalbėjo M. Elliottas. -  Pralaimėję lenktynes, mes visuomet analizuojame, kodėl tai įvyko ir stengiamės iš pralaimėjimo išmokti naujų pamokų.

Toto Wolffas vieną kartą yra pasakęs: „Varžovai turi bijoti tų dienų, kai mes patiriame nesėkmes“. Iš esmės tai ta pati minti, kurią išsakė N. Lauda, tik kur kas griežtesnės formuluotės. Taip, mes jau iškovojome septynis titulus, bet iki idealaus rezultato dar toli. Tą dieną, kai mes į save žiūrėsime veidrodyje kaip į nugalėtojus, reikės galvoti, kad mes jau esame pralaimėtojai. Svarbu nepamiršti, kad aplink – rimti varžovai ir tik sekundei praradus budrumą, galite pralaimėti. Todėl geriausia yra susikoncentruoti ties darbu ir kiekvieną savaitę pasiekti kažko daugiau“.


Komentarai (6)
fasten
IP: c9bcbcd | 02/22 18:01 Atsakyti
MB darosi juokinga: sezonui neprasidėjus bijo SP ir dar blogiau jos motoras visiškai nevykęs su begale problemų. Komanda sunkiai dirbs, o LH pasitelkęs magija, su nudroztom padangom paskutiniam rate fiksuos greičiausią lenktynių ratą, pralenkdamas komandos draugą kone 30s.
jv
IP: c8a1de4 | 02/22 14:49 Atsakyti
jei Perezas nedaug atsiliks nuo MV, turetu varzybos pagyveti strateginiu atzvilgiu. 2021 matem, kad MB tiesiog lengvai apzaist su strategija galejo MV 2 pries 1. nes 4 vieta budavo labai atitolus. Realiai 4 vieta esant netoli trejeto labai pagyvintu lenktynes su ankstyvu pit stop, arba velyvu (uzlaikant MB)
tribeca
IP: ee7dfa1 | 02/22 14:21 Atsakyti
bmw v8
02/21 23:40

Labai bijo SP, bet iškarto vadina jį nr. 2 😂 Realiai tai neiviena komanda neturi galimybių pasipriešinti MB... Nebent DAS eliminavimas kažkiek pristabdys MB ir leis Redbull priartėti prie jų 🙄

Iki siol Red Bull taskus rinko vienas lenktyninkas, dabar,tiketina, rinks du. Tai yra realus pavojus visiems iki siol lenkusiems Red Bull. Ir negi rimtai jus galvojate kad Verstappenas bus nr2?
F1 Fanas
IP: 99e896e | 02/22 00:23 Atsakyti
Abydna, kad vėl laimės geriausias bolidas, kai tuo tarpų geriausias pilotas vel dėl 3 vietos tik kovos,
bmw v8
IP: 59a066c | 02/21 23:40 Atsakyti
Labai bijo SP, bet iškarto vadina jį nr. 2 😂 Realiai tai neiviena komanda neturi galimybių pasipriešinti MB... Nebent DAS eliminavimas kažkiek pristabdys MB ir leis Redbull priartėti prie jų 🙄
×

TOP naujienos