„Mercedes“ baiminasi S. Perezo

„Mercedes“ baiminasi S. Perezo
logo 2021 Vasario 21 d. 15:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Naujuoju partneriu Maxui Verstappenui „Red Bull“ komandoje tapo Sergio Perezas, patyręs lenktynininkas ir turintis gerą reputaciją, sugebantis išnaudoti bet kokią sudėtingą situaciją ir joje pasiekti sėkmės. Milton Keyneso komanda 2021 m. bus labai stipri, tai gerai supranta ir pagrindiniai varžovai.

Pernai meksikietis užėmė 4 vietą asmeninėje įskaitoje ir atvėrė kelią pergalėms „Racing Point“ sudėtyje, o šiemet, gavęs kur kas greitesnį bolidą, jis, be abejo, dažniau kovos dėl vietų ant podiumo. Vadinasi, „Red Bull“ ekipa bus gana rimta „Mercedes“ varžovė – tai pripažino ir pasaulio čempionų komandos technologijų direktorius Mike‘as Elliottas, bendraudamas su britų žiniasklaida.

Mike‘as Elliottas: „Kai mes žiūrime į komandas, su kuriomis mums teks iš esmės varžytis, suprantama, kad mes pirmiausiai dairomės į „Red Bull“. Jie bus mūsų svarbiausiais varžovais. Verstappenas yra puikus lenktynininkas, bet manau, kad Perezas bus itin rimtu pilotu „numeris du“. Jis uždirbinės daug taškų, ypač, kai nesiseks Verstappenui ir meksikietis komandai smarkiai padės kovojant dėl aukštos pozicijos Konstruktorių taurės įskaitoje.

Jei kalbėti apie pačius įsimintiniausius F-1 pilotus, tai suprantama, Charlesas Leclercas taip yra puikus. Taip pat bus įdomu pažiūrėti, ko „Aston Martin“ gretose pasieks Sebastianas Vettelis, ar naujas jo karjeros paragrafas bus sėkmingas. O  mes, „Mercedes“, žinoma stebėsime Lewisą Hamiltoną ir Valtteri Bottą, taip pat seksime, kaip sekasi George‘ui Russellui „Williams“ sudėtyje“.

Sunku įsivaizduoti, kaip „Mercedes“ susiklostys šis sezonas, bet čempionų komanda nebijo laikinų nesėkmių.

„Galima prisiminti Niki Laudos žodžius apie tai, kad „pergalių dienomis jūs nieko neišmokstate, o pralaimėjimų dienomis – mokotės kažko naujo“, - kalbėjo M. Elliottas. -  Pralaimėję lenktynes, mes visuomet analizuojame, kodėl tai įvyko ir stengiamės iš pralaimėjimo išmokti naujų pamokų.

Toto Wolffas vieną kartą yra pasakęs: „Varžovai turi bijoti tų dienų, kai mes patiriame nesėkmes“. Iš esmės tai ta pati minti, kurią išsakė N. Lauda, tik kur kas griežtesnės formuluotės. Taip, mes jau iškovojome septynis titulus, bet iki idealaus rezultato dar toli. Tą dieną, kai mes į save žiūrėsime veidrodyje kaip į nugalėtojus, reikės galvoti, kad mes jau esame pralaimėtojai. Svarbu nepamiršti, kad aplink – rimti varžovai ir tik sekundei praradus budrumą, galite pralaimėti. Todėl geriausia yra susikoncentruoti ties darbu ir kiekvieną savaitę pasiekti kažko daugiau“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749