„Mercedes“ neskubės ieškoti naujo lenktynininko (3)

„Mercedes“ neskubės ieškoti naujo lenktynininko
logo Vasario 03 d. 11:38, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

2025 metais Lewisas Hamiltonas pereis į „Ferrari“, tačiau šiuos metus jis dar praleis „Mercedes“ komandoje. Ekipos vadovas Toto Wolffas papasakojo, kad jie neskubės ieškoti pamainos septyniskart pasaulio čempionui, tačiau kartu neabejoja, kad George'as Russellas taps naujuoju komandos lyderiu.

„Visose šiose kalbose apie Lewisą mažai buvo kalbama apie tai, kad George'as turi potencialo tapti kitu mūsų komandos lyderiu, mat jis yra iš tos pačios kartos kaip Lando Norrisas ir Charlesas Leclercas, - kalbėjo T. Wolffas. - Išėjus Lewisui, nenorėčiau komandai linkėti kito lyderio nei Russellas.

George'as yra greitas, talentingas ir protingas lenktynininkas, todėl mums liks tik teisingai pasirinkti, kas atsisės prie antrosios mašinos vairo. Aš nenoriu skubėti su šiuo klausimu. Paskutinėmis savaitėmis buvo pasirašyti nauji kontraktai su pilotais, kuriuos galėjome pasikviesti mes, kurie galėjo būti mums įdomūs, bet laikas aplenkė mūsų planus.

Man visada patikdavo permainos, nes jos atveria naujas galimybes. Lygiai taip pat mes sureagavome į Nico Rosbergo sprendimą užbaigti karjerą, kuris mums buvo lygiai taip pat netikėtas. Su nekantrumu laukiu, kai mes kartu su komanda ir kolegomis nutarsime, kas užims antrojo piloto vietą po metų.

Gali būti, kad mes galėsime žengti labai drąsų žingsnį. Aš su komanda dar nesvarsčiau, ką mes norėsime pasirinkti – debiutantą ar patyrusį lenktynininką, nes dar nežinau, kuris variantas būtų geresnis komandos ateičiai.

Jei dar prieš dvi dienas man kas nors būtų pasakęs, kad Lewisas pereis į „Ferrari“, aš pagalvočiau, kad tai neįmanoma. Tačiau viskas keičiasi labai greitai. Kontraktai būna tokie, kokių nori sportininkas ir komanda“.

Atsakydamas į klausimą, ar turi šansų „Mercedes“ jaunimo programos dalyvis Kimis Antonellis tapti G. Russello komandos partneriu, T. Wolffas pasakė: „Kimis prisijungė prie „Mercedes“, kai jam buvo 11 metų ir jo jaunystės karjera buvo gana sėkminga.

Šiuo momentu yra svarbu, kad jis susikoncentruotų ties lenktynėmis „Formulėje-2“. Jei mes jį suklaidinsime ar spaudoje pradės sklisti gandai, tai jam tikrai nepadės. Jis dar tik keli metai perėjo iš kartingų, jam dar nėra 18 metų, todėl aš visai nenoriu spekuliuoti šia tema, kad Kimis gali patekti į „Formulę-1“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A
IP: 0d310e5 | 02/03 14:50 Atsakyti
Stebėtoja
02/03 14:45

ŽINAAAU!!!! Štai TA proga! ir vieta! antras mercedes pilotaas:.... (... skaityti daugiau

Moteris mb būtų labai į temą. Vis tiek taip lankstėsi serui ties tokiais klausimais, tai dabar gali iki galo varyt :D
Stebėtoja
IP: 92b099f | 02/03 14:45 Atsakyti
ŽINAAAU!!!! Štai TA proga! ir vieta! antras mercedes pilotaas:.... (muša būgnai) M. GARCIA!!
Jaučiat kaip mersų akcijos pakiltų ;) :D
F-Fanas-1
IP: 4ca35b0 | 02/04 02:15 Atsakyti
Stebėtoja
02/03 14:45

ŽINAAAU!!!! Štai TA proga! ir vieta! antras mercedes pilotaas:.... (... skaityti daugiau

boba i boba keicia - logiska...svarbu kad ne Mickas, leciausias desimtmecio pilotas po mazepino
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794