„Mercedes“ neskųs baudos M. Schumacheriui

„Mercedes“ neskųs baudos M. Schumacheriui
logo 2010 Gegužės 18 d. 16:32, Mercedes
Mercedes“ komanda atsisakė savo planų apeliuoti Monako GP lenktynių teisėjų sprendimą skirti 20 sek. laiko bausmę šios ekipos pilotui Michaeliui Schumacheriui, taip nustumiant vokietį iš 6-os į 12-ą vietą.
Ekipa tokį žingsnį motyvavo nenoru gadinti sporto įvaizdį bei tuo, kad Tarptautinė automobilių federacija (FIA) sutiko artimiausioje ateityje apsvarstyti „Formulės-1“ taisyklių straipsnį, kuriuo remiantis buvo skirta bauda.
Komentuodama praėjusio savaitgalio įvykius, „Mercedes“ kartu pažymėjo palaikanti lenktynininkų įtraukimo į teisėjavimo procesą idėją ir neturinti jokių priekaištų lenktynes Monake prižiūrėjusių arbitrų, tarp kurių buvo ir 1996 m. F-1 čempionas bei praeityje nuožmus M. Schumacherio varžovas Damonas Hillas, profesionalumui ir nešališkumui.
Pranešime spaudai „Mercedes“ taip pat pridūrė, kad jos taisyklių interpretaciją palaikė dauguma vietas pirmajame dešimtuke Monako GP lenktynėse užėmusių komandų. Ekipos teigimu, didžioji dalis varžybų lyderių prieš pat finišą bandė lenktyniauti tarpusavyje.
Primename, kad teisėjai sekmadienį nusprendė, kad M.Schumacheris pažeidė taisykles, prieš pat finišą, iš trasos jau pasitraukus saugos automobiliui, aplenkdamas „Ferrari“ pilotą Fernando Alonso. Jų nuomone, tuo metu ir toliau galiojo saugos automobilio fazė, nors trasoje ir buvo mojuojama žaliomis vėliavomis.
Arbitrai paaiškino, kad žalių vėliavų mojavimas nereiškė, kad galima laisvai kovoti tarpusavyje. Tai esą yra standartinė praktika, taip informuojant lenktynininkus apie trasą paliekantį saugos automobilį.
Paaiškėjus teisėjų sprendimui, „Mercedes“ informavo Tarptautinę automobilių federaciją (FIA) apie ketinimus teikti apeliaciją. Formalus skundas turėjo būti pateiktas šį vakarą, tačiau komanda paskelbė atsisakanti savo planų.
M. Schumacheriui skirta 20 sek. bauda bet kuriuo atveju nebūtų buvusi panaikinta – apeliacija buvo galima užprotestuoti ne pačią bausmę, o tik teisėjų sprendimą apskritai.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332